Filter
Studia magisterskie
Niemcy Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź najlepsze studia Biznes i Technologie Informacyjne Niemcy tutaj!

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

A Informacje o firmie Program technologia uczy, jak używać pojęć technologii informatycznej i zasady, w warunkach korporacyjnych. Studenci będą uczyć się, jak te pojęcia wpływu na finanse, organizacja i techniki marketingowe firmy. 

Niemcy to doskonałe miejsce dla międzynarodowego scholarsand posiada wysokiej jakości systemu szkolnictwa wyższego. Wartość tego poziomu wykształcenia został poprawiony przez Niemcy 's silnej gospodarki. Zagraniczni studenci oferują doskonałe standardy życia w otoczeniu pewnie i bezpiecznie. Berlin jest stolicą.

Biznes i Technologie Informacyjne w Niemcy. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Biznes i Technologie Informacyjne w Niemcy. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

2 Results in Biznes i Technologie Informacyjne, Niemcy

EIT Digital Master School

Program w chmurze i usług skupia się na szerokim zakresie zastosowań, takich jak handel elektroniczny, usługi mobilne, portali społecznościowych, peer-to-peer, systemów i ... [+]

Program w Cloud Computing i usługi skupia się na szerokim zakresie zastosowań, takich jak handel elektroniczny, usługi mobilne, portali społecznościowych, peer-to-peer, systemów i usług sieciowych.

Co jest wspólne dla wszystkich tych aplikacji jest to, że źródła informacji i kontrola są zdecentralizowane w sieci i wielu centrach danych i ich podstawowe stają się systemy rozproszone, rekonfiguracji i adaptacyjne. Wszystko to sprawia, że ​​proces rozwoju rozproszonych systemów oprogramowania znacznie bardziej skomplikowane niż w przypadku systemów scentralizowanych.

Cloud Computing i usługi zapewni studentom system wiedzy zarówno w formalnych podstawach, platform technologicznych i praktycznych umiejętności w zakresie wdrażania rozproszonych aplikacji. Program będzie również wgląd obecnych i przyszłych kierunków rozwoju oprogramowania rozproszonego. Po ukończeniu studiów studenci rozumieć i wiedzieć, jak używać dużych systemów rozproszonych. Oprócz tego są one także zdolne do projektowania i budowy systemów i usług cloud computing na tworzeniu sieci i informatyki infrastruktury.... [-]

Niemcy Berlin
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
HECTOR School of Engineering and Management

Usługi oparte na informacji, spersonalizowane rozwiązania i interaktywna współpraca będą kształtować przyszłość, łącząc sprawne, dynamiczne i międzynarodowe sieci dostawc ... [+]

Absolwenci Master Service Service Management

Umiejętności nabyte w programie studiów magisterskich obejmują holistyczne podejście w kontekście technologii informacyjnych i komunikacyjnych: uczestnik może zrozumieć i przeanalizować rynki informacji i usług oraz zastosować i zoptymalizować powiązane procesy biznesowe od innowacji po wprowadzenie produktu na rynek. Potrafi stosować zasady projektowania i projektowania obecnych technologii usługowych, takich jak cloud computing i samodzielnie opracowywać rozwiązania dla już zidentyfikowanych obszarów problemowych. Uczestnicy mogą zidentyfikować kwestie bezpieczeństwa i niezawodności oraz opanować główne metody leczenia. Ponadto będą w stanie rozwiązywać ekonomiczne problemy związane z cenami przy pomocy odpowiednich interdyscyplinarnych podejść. Analiza i optymalizacja procesów biznesowych związanych z biznesem jest tak samo częścią profilu kompetencyjnego absolwenta, jak efektywna ocena i dalszy rozwój wariantów architektury oprogramowania i aspektów rozwoju jakości oprogramowania. Ponadto absolwenci są w stanie ocenić regulacyjne warunki ramowe i kwestie prawne dotyczące projektowania kontraktów oraz móc odpowiednio uwzględnić je przy podejmowaniu decyzji projektowych.... [-]

Niemcy Karlsruhe
September 2019
Zaoczne
18 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku