MASTERSTUDIES

Magister Myanmar - Szukaj studiów magisterskich w Myanmar tutaj

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Zarabianie zaawansowanego poziomu, takich jak Master oferuje możliwość zwiększenia swoje umiejętności i być może zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie w tym samym czasie. Programy magisterskie mogą być oferowane w trybie online lub w niepełnym wymiarze godzin, więc uczniowie mogą kontynuować naukę w sposób, który jest dla nich wygodne.

 

"Asian życie nigdy nie było wystarczająco dużo dla wielu ludzi z całego świata. Studia w Birmie byłoby zatem szansa, warto zastanowić się, tak jak spotkanie z życia faktograficznych ludzi ciesząc wiarygodnych uczelni i życia uczelni. Możesz zapisać się do Międzynarodowej Szkoły Yangon lub International School of Myanmar wśród innych uznanych uczelni. "

Studia magisterskie Myanmar. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Myanmar. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Mistrz zarządzania projektami w budownictwie

Asian Institute of Technology
Magisterskie
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Instytut Technologii promuje azjatyckie zmiany technologiczne i zrównoważony rozwój w regionie Azji i Pacyfiku, poprzez edukację, badania i zasięgu wyższym. Założona w Bangkok ...

Czytaj więcej