MASTERSTUDIES.PL

Magister Yangon - Szukaj studiów magisterskich w Yangon tutaj

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.

Mistrz jest absolwentem poziomie programu akademickiego, który trwa około dwóch lat poza licencjat otrzymać. Master dostępne są w wielu różnych specjalności, w zależności od szkoły, mogą być również oferowane w trybie online lub osobiście. Zarabianie magistra mogą prowadzić do zwiększenia możliwości pracy dla absolwentów.

 

 

Birma, historyczna nazwa Republika Związku Myanmar, znany także po prostu innej historycznej nazwy, Myanmar, jest suwerennym państwem w południowo-wschodniej Azji graniczy z Chin, Tajlandii, Indiach, Laosie i Bangladeszu.

Piękne miasto Yangon słynie z pięknej przyrody i turystyki. Poza tym wszystkim, którzy szukają wysokiej jakości edukacji, w pięknym otoczeniu musi żyć w tym mieście. Posiada kilka renomowanych uczelni, takich jak Uniwersytet w Yangon i Yangon Technological University.

Magister Yangon. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Yangon. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Magister zarządzania projektami w budownictwie

Asian Institute of Technology
Ośrodek kształcenia Zaoczne 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Tajlandia Bangkok Myanmar Yangon Wietnam Ho Chi Minh City Hanoi + 5 więcej

Instytut Technologii promuje azjatyckie zmiany technologiczne i zrównoważony rozwój w regionie Azji i Pacyfiku, poprzez edukację, badania i zasięgu wyższym. Założona w Bangkoku w 1959 roku, stała się AIT