Filter
Studia magisterskie
Myanmar Yangon Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Magister Yangon - Szukaj studiów magisterskich w Yangon tutaj

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.

Mistrz jest absolwentem poziomie programu akademickiego, który trwa około dwóch lat poza licencjat otrzymać. Master dostępne są w wielu różnych specjalności, w zależności od szkoły, mogą być również oferowane w trybie online lub osobiście. Zarabianie magistra mogą prowadzić do zwiększenia możliwości pracy dla absolwentów.

 

 

Birma, historyczna nazwa Republika Związku Myanmar, znany także po prostu innej historycznej nazwy, Myanmar, jest suwerennym państwem w południowo-wschodniej Azji graniczy z Chin, Tajlandii, Indiach, Laosie i Bangladeszu.

Piękne miasto Yangon słynie z pięknej przyrody i turystyki. Poza tym wszystkim, którzy szukają wysokiej jakości edukacji, w pięknym otoczeniu musi żyć w tym mieście. Posiada kilka renomowanych uczelni, takich jak Uniwersytet w Yangon i Yangon Technological University.

Magister Yangon. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Yangon. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Asian Institute of Technology

Instytut Technologii promuje azjatyckie zmiany technologiczne i zrównoważony rozwój w regionie Azji i Pacyfiku, poprzez edukację, badania i zasięgu wyższym. Założona w Ba ... [+]

Instytut Technologii promuje azjatyckie zmiany technologiczne i zrównoważony rozwój w regionie Azji i Pacyfiku, poprzez edukację, badania i zasięgu wyższym. Założona w Bangkoku w 1959 roku, AIT stał się wiodącym regionalnym podyplomowe instytucji i aktywnie współpracuje z partnerami z sektora publicznego i prywatnego w całym regionie, a z niektórych z najlepszych uniwersytetów na świecie.

Zarządzanie projektami w budownictwie kierunek studiów kształci specjalistów, aby odgrywać wiodącą rolę w międzynarodowej branży budowlanej. Formuje on studentów do aktywnych liderów w branży budowlanej i dużych projektów budowlanych. Program przygotowuje studentów: - Aby stać się wybitnych menedżerów i decydentów znającymi nowoczesnych technik zarządzania inżynierii budownictwa, zarządzania i zarządzania infrastrukturą - na bardziej kompetentne i zdolne do zarządzania międzynarodowych dużych projektów - Aby być w stanie pomóc korporacji do instalacji i rozwijać system zarządzania projektami w firmie... [-]

Myanmar Yangon
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku