Szukaj tutaj W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie w Myanmar

Top W niepełnym wymiarze czasu studiów magisterskich w Myanmar

Magisterskie

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Zarabianie zaawansowanego poziomu, takich jak Master oferuje możliwość zwiększenia swoje umiejętności i być może zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie w tym samym czasie. Programy magisterskie mogą być oferowane w trybie online lub w niepełnym wymiarze godzin, więc uczniowie mogą kontynuować naukę w sposób, który jest dla nich wygodne.

 

"Asian życie nigdy nie było wystarczająco dużo dla wielu ludzi z całego świata. Studia w Birmie byłoby zatem szansa, warto zastanowić się, tak jak spotkanie z życia faktograficznych ludzi ciesząc wiarygodnych uczelni i życia uczelni. Możesz zapisać się do Międzynarodowej Szkoły Yangon lub International School of Myanmar wśród innych uznanych uczelni. "

Mistrzowie programów studiów W niepełnym wymiarze czasu, W niepełnym wymiarze czasu Masters z najlepszych szkół biznesu i uniwersytetów w Myanmar. Znajdź swój W niepełnym wymiarze czasu mistrza Myanmar Here!

Czytaj więcej

Magister zarządzania projektami w budownictwie

Asian Institute of Technology
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 1 rok July 2019 Myanmar Yangon

Instytut Technologii promuje azjatyckie zmiany technologiczne i zrównoważony rozwój w regionie Azji i Pacyfiku, poprzez edukację, badania i zasięgu wyższym. Założona w Bangkoku w 1959 roku, stała się AIT [+]

Instytut Technologii promuje azjatyckie zmiany technologiczne i zrównoważony rozwój w regionie Azji i Pacyfiku, poprzez edukację, badania i zasięgu wyższym. Założona w Bangkoku w 1959 roku, AIT stał się wiodącym regionalnym podyplomowe instytucji i aktywnie współpracuje z partnerami z sektora publicznego i prywatnego w całym regionie, a z niektórych z najlepszych uniwersytetów na świecie.

Zarządzanie projektami w budownictwie kierunek studiów kształci specjalistów, aby odgrywać wiodącą rolę w międzynarodowej branży budowlanej. Formuje on studentów do aktywnych liderów w branży budowlanej i dużych projektów budowlanych. Program przygotowuje studentów: - Aby stać się wybitnych menedżerów i decydentów znającymi nowoczesnych technik zarządzania inżynierii budownictwa, zarządzania i zarządzania infrastrukturą - na bardziej kompetentne i zdolne do zarządzania międzynarodowych dużych projektów - Aby być w stanie pomóc korporacji do instalacji i rozwijać system zarządzania projektami w firmie... [-]