Filter
Studia magisterskie
Myanmar Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Magister Myanmar - Szukaj studiów magisterskich w Myanmar tutaj

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Zarabianie zaawansowanego poziomu, takich jak Master oferuje możliwość zwiększenia swoje umiejętności i być może zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie w tym samym czasie. Programy magisterskie mogą być oferowane w trybie online lub w niepełnym wymiarze godzin, więc uczniowie mogą kontynuować naukę w sposób, który jest dla nich wygodne.

 

"Asian życie nigdy nie było wystarczająco dużo dla wielu ludzi z całego świata. Studia w Birmie byłoby zatem szansa, warto zastanowić się, tak jak spotkanie z życia faktograficznych ludzi ciesząc wiarygodnych uczelni i życia uczelni. Możesz zapisać się do Międzynarodowej Szkoły Yangon lub International School of Myanmar wśród innych uznanych uczelni. "

Studia magisterskie Myanmar. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Myanmar. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Asian Institute of Technology

Instytut Technologii promuje azjatyckie zmiany technologiczne i zrównoważony rozwój w regionie Azji i Pacyfiku, poprzez edukację, badania i zasięgu wyższym. Założona w Ba ... [+]

Instytut Technologii promuje azjatyckie zmiany technologiczne i zrównoważony rozwój w regionie Azji i Pacyfiku, poprzez edukację, badania i zasięgu wyższym. Założona w Bangkoku w 1959 roku, AIT stał się wiodącym regionalnym podyplomowe instytucji i aktywnie współpracuje z partnerami z sektora publicznego i prywatnego w całym regionie, a z niektórych z najlepszych uniwersytetów na świecie.

Zarządzanie projektami w budownictwie kierunek studiów kształci specjalistów, aby odgrywać wiodącą rolę w międzynarodowej branży budowlanej. Formuje on studentów do aktywnych liderów w branży budowlanej i dużych projektów budowlanych. Program przygotowuje studentów: - Aby stać się wybitnych menedżerów i decydentów znającymi nowoczesnych technik zarządzania inżynierii budownictwa, zarządzania i zarządzania infrastrukturą - na bardziej kompetentne i zdolne do zarządzania międzynarodowych dużych projektów - Aby być w stanie pomóc korporacji do instalacji i rozwijać system zarządzania projektami w firmie... [-]

Myanmar Yangon
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku