close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia magisterskie Biologia w Argentyna. Szukaj studiów magisterskich w Argentyna tutaj!

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji. Biologia jest nauką o wszystkich żywych istot i jak konwertować i zużywają energii, aby przetrwać i ut… Czytaj więcej

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji.

Biologia jest nauką o wszystkich żywych istot i jak konwertować i zużywają energii, aby przetrwać i utrzymać stabilność. Obszary badań biologicznych klasyfikuje organizmu rodzaju i stopnia złożoności, jak również metody badań.

Zagraniczni studenci znajdą szeroki i zróżnicowany wybór instytucji szkolnictwa wyższego oferuje doskonałe szanse na przystępnych badań o wysokim standardzie. Wielkie znaczenie jak ustawiony w systemie edukacji, w Argentynie. Ich celem jest dostarczanie naukowych, zawodowych, humanistyczny i kształcenie techniczne w najwyższym zakresie.

Studia magisterskie Biologia w Argentyna. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Biologia w Argentyna.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
National University of Tierra Del Fuego, Antartica and South Atlantic Islands (Universidad Nacional de Tierra del Fuego, Antártida e Islas del Atlàntico Sur)
Ushuaia, Argentyna

Absolwent specjalności będzie stosował różne strategie pracy i sposoby organizowania wiedzy z zakresu nauczania biologii oraz analizował różne podejścia do dydaktyki biologii. ... +

Absolwent specjalności będzie stosował różne strategie pracy i sposoby organizowania wiedzy z zakresu nauczania biologii oraz analizował różne podejścia do dydaktyki biologii. Będzie profesjonalistą, który poszerzył swoją wiedzę o działalności nauczania biologii w różnych kontekstach, ramach instytucjonalnych i programowych w szkołach średnich i wyższych, rozumiejąc aktualne przemiany w świecie wiedzy. -
Magisterskie
Spanish (Argentina)
Lut 2022
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami