MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Biologia środowiska w Stany Zjednoczone. Szukaj studiów magisterskich w Stany Zjednoczone tutaj!

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Zabezpiecz karierę w Biologii Środowiska przez specjalizujący się w biologii roślin, bio Nauk Morskich, ekologia behawioralna i inne, zgodnie z własnymi preferencjami. To Master w Biologii Środowiska jest oferowany jako 2-letniego programu studiów w większości uniwersytetów i college'ów.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Studia magisterskie Biologia środowiska w Stany Zjednoczone. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Biologia środowiska w Stany Zjednoczone.

1 Wyniki z Biologia środowiska, Stany Zjednoczone Filter

Magister planowania bioregionalnego

Utah State University S.J. & Jessie E. Quinney College of Natural Resources
Magisterskie
Sie 2021
Język angielski

Kształcenie absolwentów w zakresie planowania bioregionalnego ma na celu przygotowanie studenta do pracy w środowisku interdyscyplinarnym, zapewniającym lepsze alternatywy dla ...

Czytaj więcej