MASTERSTUDIES

Studia magisterskie na kierunku Biologia środowiska w Madryt 2021

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

Zabezpiecz karierę w Biologii Środowiska przez specjalizujący się w biologii roślin, bio Nauk Morskich, ekologia behawioralna i inne, zgodnie z własnymi preferencjami. To Master w Biologii Środowiska jest oferowany jako 2-letniego programu studiów w większości uniwersytetów i college'ów.

Hiszpania, oficjalnie Królestwo Hiszpanii, jest suwerennym państwem i państwem członkowskim Unii Europejskiej. Znajduje się na Półwyspie Iberyjskim w południowo-zachodniej Europie. Hiszpańskie uniwersytety regulować dostęp do swoich stopni i ustalenie opłat akademickich. Mogą również oferować nieoficjalnych podyplomowe stopni. Stolica Madryt ma możliwie największą liczbę barów na mieszkańca dowolnego europejskiego miasta i bardzo aktywnego życia nocnego.

Madryt Miasto jest stolicą Hiszpanii. To jest obszar metropolitalny z ponad 3 mln mieszkańców. Ma arenę nazwie Las Ventas w której odbywają się coroczne wydarzenie walki byków. Miasto ma wiele publicznych i prywatnych uczelni.

Studia magisterskie Biologia środowiska w Madryt. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Biologia środowiska w Madryt.

1 Wyniki z Biologia środowiska, Madryt Filter

Magister stosowanej biologii roślin

Universidad Complutense de Madrid
Magisterskie
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
2 semestry
01 Lut 2021
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia

Master in Applied Plant Biology by UCM to tytuł, który powstaje z głównym celem szkolenia specjalistów i wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie naukowej z biologii roślin ...

Czytaj więcej