MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Biologia środowiska w Ameryka Południowa. Szukaj studiów magisterskich w Ameryka Południowa tutaj!

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Magister Biologii Środowiska analizuje konkretną specjalizację w dziedzinie biologii. Dyscyplina bada skomplikowany interakcji pomiędzy organizmem a środowiskiem.

Ameryka Południowa jest czwartym co do wielkości kontynent. Jest ona podzielona na 12 niezależnych politycznie krajach. Ameryka Południowa jest domem dla majestatycznych Andach gór i tajemniczej rzeki Amazonki. World 's największy las deszczowy, z milionów gatunków egzotycznych zwierząt, znajduje się również w Ameryce Południowej.

Studia magisterskie Biologia środowiska w Ameryka Południowa. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Biologia środowiska w Ameryka Południowa.

1 Wyniki z Biologia środowiska, Ameryka Południowa Filter

Magister ochrony i użytkowania różnorodności biologicznej

Pontificia Universidad Javeriana
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
4 semestry
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia

Z multidyscyplinarnego podejścia, magister ochrony i użytkowania różnorodności biologicznej odpowiada na potrzebę szkolenia specjalistów w zakresie rozwoju badań, zarządzania, ...

Czytaj więcej