MASTERSTUDIES

Znajdź najlepszą Bioinżynieria Sztokholm tutaj!

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Student bioinżynierii dowiaduje się o różnych zasadach inżynierii, ponieważ odnoszą się one do biologii i biomedycyny. Zastosowania bioinżynierii obejmują inżynierii narządów, bakterie zaprojektowane do produkcji konkretnych chemikaliów i kompaktowych urządzeń diagnostycznych.

Szwecja (Sverige) jest największym z krajów skandynawskich, z liczbą ludności około 9,5 mln. Graniczy z Norwegią i Finlandią i jest podłączony do Danii przez most Öresund (Öresundsbron). Szwecja ma silną tradycję i wciąż otwarta, ale dyskretny kraju.

Jest największym miastem w Szwecji, Sztokholm ma ponad 1,3 mln ludzi w miastach. Miasto składa się z kilku wysp i jest stolicą Szwecji. Sztokholm ma ponad 10 uczelniach.

Bioinżynieria Sztokholm. Pobierz wszystkie informacje o Bioinżynieria i skontaktować się ze szkołą dla Sztokholm Bioinżynieria bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Bioinżynieria, Sztokholm Filter

Magister inżynierii molekularnej

KTH Royal Institute of Technology
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program studiów magisterskich w dziedzinie nauki i inżynierii molekularnej zapewnia dogłębną wiedzę na temat systemów molekularnych i zaawansowanych narzędzi do udanej kariery ...

Czytaj więcej