MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Bioinżynieria Portugalia tutaj!

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Bioinżynieria jest nauką o zasadach inżynierii, ponieważ mają one zastosowanie do technologii biomedycznych i systemów biologicznych. Studenci bioinżynierii poznają dyscypliny związane zarówno z biologią, jak i inżynierią, w tym z inżynierią mechaniczną, informatyką i chemią.

Portugalia, oficjalnie Republiki Portugalskiej, to kraj położony w południowo-zachodniej Europie, na Półwyspie Iberyjskim. Portugalia jest 900 lat, a mimo to ma stosunkowo mały obszar, odegrał kluczową rolę w historii świata. Universidade do Porto jest najbardziej popularny przez cudzoziemców, które składają się z 11% studentów.

Bioinżynieria w Portugalia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Bioinżynieria w Portugalia. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Bioinżynieria, Portugalia Filter

Mistrz w inżynierii biotechnologicznej

Polytechnic Institute Of Bragança
Magisterskie
Paź 2020
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ten program pozwoli na ingerencję w obszary, które łączą sektorów podstawowych i średnich, a mianowicie zapewnienie nowych osiągnięć w dziedzinie technologii drobnoustrojów i ...

Czytaj więcej