Szukaj tutaj Biżuteria Stany Zjednoczone

Znajdź najlepsze studia Biżuteria Stany Zjednoczone tutaj!

Biżuteria

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

W programie biżuteryjnym studenci studiują historię, typy i elementy takie jak naszyjniki, bransoletki, pierścionki i kolczyki. Kursy w takim programie mogą obejmować badania materiałów, projektowania, historii, przywracania, tworzenia i merchandisingu.

USA pozostaje najbardziej popularnym miejscem dla zagranicznych studentów. Uniwersytety w Stanach Zjednoczonych dominują na światowych rankingach i kraj oferuje również szeroką gamę ekscytujących miejscach studyjnych. Państwowe systemy uniwersyteckie są częściowo dotowane przez rządy państw, a może mieć wiele kampusów rozmieszczonych w całym stanie, setki tysięcy studentów.

Biżuteria w Stany Zjednoczone. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Biżuteria w Stany Zjednoczone. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

Czytaj więcej