close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia magisterskie Bezpieczeństwo w Rosja. Szukaj studiów magisterskich w Rosja tutaj!

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.Rosja, lub też oficjalnie znany jako Federacji… Czytaj więcej

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Rosja, lub też oficjalnie znany jako Federacji Rosyjskiej, jest krajem, w północnej Eurazji. Edukacja w Rosji jest głównie przez państwo i jest regulowane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. W Rosji, zajmuje około 70% czasu szkolenia na lekcjach kontaktu z nauczycielem, reszta 30% nakładu pracy poświęcone są niezależne badania materiału.

Studia magisterskie Bezpieczeństwo w Rosja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Bezpieczeństwo w Rosja.

Pokaż mniej
format_list_bulleted Filtry
Vladivostok State University of Economics and Service
Władywostok, Rosja

Radiotechnika jest profil tworzenia złożonych wiedzy i umiejętności zawodowych w zakresie rozwoju urządzeń i systemów.

Radiotechnika jest profil tworzenia złożonych wiedzy i umiejętności zawodowych w zakresie rozwoju urządzeń i systemów. -
Magisterskie
Studia dzienne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami