MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Bezpieczeństwo i higiena pracy Turcja tutaj!

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Badanie bezpieczeństwa i higieny pracy może obejmować tematy związane z powszechnymi problemami w miejscu pracy dotyczącymi dobrostanu pracowników i pierwszej pomocy. Każdy program obejmujący te tematy będzie prawdopodobnie uwzględniał praktyki w miejscu pracy zatwierdzone przez lokalne agencje regulacyjne.

Turcja, oficjalnie Republika Turcji, jest międzykontynentalnych kraj położony głównie na Anatolii w Azji Zachodniej i Wschodniej Tracji w Europie Południowo-Wschodniej. Wiele tureckich uczelniach (zarówno publicznych, jak i prywatnych), bierze udział w ogólnoeuropejskich programach wymiany studentów (Socrates, Erasmus, itp.). Niektóre mają umowy z uczelniami pozaeuropejskimi, too.

Bezpieczeństwo i higiena pracy w Turcja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Bezpieczeństwo i higiena pracy w Turcja. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Bezpieczeństwo i higiena pracy, Turcja Filter

Magister BHP (praca magisterska, turecki)

Antalya Bilim University
Magisterskie
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
3 semestry
Turecki
Ośrodek kształcenia

Absolwent: potrafi rozpoznać nieprzewidywalne problemy w miejscu pracy i rozwiązać je, może korzystać z oprogramowania i sprzętu wymaganego w terenie, oprócz znajomości podsta ...

Czytaj więcej