MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Bezpieczeństwo i higiena pracy Szwecja tutaj!

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

W przypadku aktualnych specjalistów od bezpieczeństwa lub studentów zainteresowanych karierą w zakresie bezpieczeństwa i zdrowia, badanie bezpieczeństwa i zdrowia w pracy może być interesujące. Ten obszar badań może skupiać się na nauczaniu zapobiegania kryzysom i udzielaniu pierwszej pomocy.

Szwecja, oficjalnie Królestwo Szwecji, jest skandynawski kraj w Europie Północnej. Szwecja graniczy Norwegii i Finlandii, i jest podłączony do Danii przez most-tunel całej Oresund. Szwecja jest rozwinięte społeczeństwo postindustrialne z zaawansowanym państwa opiekuńczego. Standard życia i rangi długości życia należy do najwyższych na świecie.

Bezpieczeństwo i higiena pracy w Szwecja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Bezpieczeństwo i higiena pracy w Szwecja. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Bezpieczeństwo i higiena pracy, Szwecja Filter

Magister technologii, pracy i zdrowia

KTH Royal Institute of Technology
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Funkcjonalne i dobrze zaprojektowane systemy pracy, organizacje i środowiska pracy są niezbędne dla zrównoważonego życia zawodowego. Ten program oferuje wiedzę na temat proakt ...

Czytaj więcej