MASTERSTUDIES.PL

Magister Benin - Szukaj studiów magisterskich w Benin tutaj

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Po uzyskaniu stopnia licencjata, wielu studentów zdecydować, aby zwiększyć swoje doświadczenie i edukację poprzez realizację Master. Mistrz może potrwać około dwóch lat, aby zarobić, a są programy oferowane w wielu różnych dziedzinach, tak aby uczniowie mogą znaleźć nacisk, który pracuje dla nich i dla ich celów.

 

Benin, położony w zachodniej Afryce, jest domem dla wielu opcji szkolnictwa wyższego. Istnieje 10 oddziałów Narodowego Uniwersytetu Benin w całym kraju, a łączna liczba instytucji publicznych i prywatnych w połączeniu wynosi 94.

Studia magisterskie Benin. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Benin. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Magister w administracji publicznej (MPa)

African School of Economics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2019 Benin Cotonou

Program nauczania MPA programu ASE ma na celu zaoferowanie edukacji wyższej niż porównywalne programy w Beninie i na szerszym obszarze, oferując rygorystyczne szkolenia z zakresu Statystyki i Ekonomii oraz ścisłe powiązania z rządowymi i międzynarodowymi agencjami.

Magister studiów rozwojowych (mds)

African School of Economics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2019 Benin Cotonou

Ten dwuletni program oferuje kształcenie akademickie w zakresie nauk społecznych związanych z rozwojem, obejmujące dwa utwory: historię ekonomiczną, socjologię i naukę polityczną. Jest on oferowany wyłącznie studentom w pełnym wymiarze godzin i zapewnia podstawowym szkoleniom ekonomicznym studentom, a także zajęcia dodatkowe w innych szkołach społecznych.

Magister matematyki, ekonomii i statystyki (mms)

African School of Economics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2019 Benin Cotonou

Struktura naszego programu MMES jest niemal identyczna z planem z dwóch pierwszych lat amerykańskiego programu doktoranckiego w dziedzinie ekonomii. Łączy zaawansowane szkolenie w metodach ilościowych z silnym fundamentem teorii ekonomii i projektowania badań.