MASTERSTUDIES.PL

Magister Liège - Szukaj studiów magisterskich w Liège tutaj

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

Po uzyskaniu stopnia licencjata, wielu studentów zdecydować, aby zwiększyć swoje doświadczenie i edukację poprzez realizację Master. Mistrz może potrwać około dwóch lat, aby zarobić, a są programy oferowane w wielu różnych dziedzinach, tak aby uczniowie mogą znaleźć nacisk, który pracuje dla nich i dla ich celów.

 

Belgia, oficjalnie Królestwo Belgii, jest państwem federalnym, w Europie Zachodniej. Jest członkiem-założycielem Unii Europejskiej, a gospodarzem siedziby UE 's, jak również te z kilku innych głównych organizacji międzynarodowych, takich jak NATO.

Instytucje uczenia się w Liège należą do najlepszych w Belgii. Z Uniwersytetu w Liege na czele, i innych ośrodkach i kolegiach uciekają ten obszar, Liege jest dobre miejsce do studiowania.

Magister Liège. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Liège. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Erasmus Mundus Master in Georesources Engineering - EMerald

Université de Lorraine
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2020 Francja Nancy Belgia Liège Szwecja Luleå Niemcy Freiberg + 6 więcej

Program magisterski EMerald został stworzony, aby odpowiedzieć na pilną potrzebę wyrażoną przez Unię Europejską w celu stworzenia Europy efektywnie korzystającej z zasobów.

Magister w zakresie zaawansowanych materiałów: innowacyjny recykling

EIT RawMaterials Academy - AMIR
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 24 miesiące Wrzesień 2019 Francja Bordeaux Portugalia Lisbon Niemcy Darmstadt Belgia Liège Hiszpania Madrid Węgry Egyetemváros + 10 więcej

Jako program EIT-Labelled, AMIR Master integruje szkolenia na wysokim poziomie z zakresu przedsiębiorczości i innowacji w swoim programie nauczania, dając uczniom umiejętności potrzebne do tego, aby stać się twórcami gier w branży recyklingu.

Magister Zarządzania Ogólnego

HEC Management School - University of Liège
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Belgia Liège

Dyplom magistra w zakresie zarządzania, obejmujący szereg specjalizacji, zapewnia solidne wykształcenie o wysokim poziomie specjalizacji. Program składa się z mocnego jądra wiedzy teoretycznej, gotowej do szybkiego przekształcenia w praktyczne (operacyjne) umiejętności w różnych zadaniach związanych z zarządzaniem. Każda specjalizacja łączy w sobie szereg specjalistycznych kursów, staży (w firmie, w organizacji publicznej, w centrum badawczym itp.) i końcową tezę.