MASTERSTUDIES.PL

Magister Leuven - Szukaj studiów magisterskich w Leuven tutaj

Leuven, Belgia to starożytna stolica o długiej i bogatej historii i wielu studentów z całej Europy i na całym świecie odkryli doskonałych programów akademickich oferowanych w Leuven. Ten mały, lecz dynamiczne miasto ma dużą społeczność studencką, która wynosi ponad 25% miasta ogółu ludności. Studenci zarabiają Mistrza w Leuven znaleźć swoje doświadczenie edukacyjne będzie udany i stymulujące intelektualnie w tym samym czasie.

Uniwersytety w Leuven są światowej klasy z najwyższej klasy programów akademickich i wydziałów. Mistrz w programach Leuven są szerokie w zakresie, w tym inżynierii, biologii, finansów, ekonomii i biznesu, wśród kilku innych. Z mistrzem w Leuven, studenci mają łatwy dostęp do innych miast w Belgii i Europy, nie tylko oferując możliwości podróżowania, ale także szansę, aby stworzyć mocny profesjonalnej sieci, które może być korzystne po ukończeniu studiów.

Przejrzyj Mistrza w programach Leuven poniżej, aby dowiedzieć się więcej.Kolejny krok w kierunku swoich celów osobistych i zawodowych z Mistrzem w Leuven, dzisiaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Mistrzowie innowacji i przedsiębiorczości

Vlerick Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Wrzesień 2019 Belgia Leuven

Masz pomysły - nauczymy cię, jak myśleć i zachowywać się jak innowacyjny przedsiębiorca! Dzisiejszy świat biznesu ciągle się zmienia, a strategie zarządzania muszą być nieustannie redefiniowane.

Masters in General Management

Vlerick Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Wrzesień 2019 Belgia Leuven Ghent + 1 więcej

Dzięki tak intensywnemu programowi zyskasz solidne podstawy we wszystkich podstawowych dziedzinach zarządzania. Niezależnie od Twojego wykształcenia będziesz rozwijać dobrze rozwiniętą wiedzę i zestaw umiejętności, aby zmaksymalizować swoje szanse zawodowe.

EIT kic mistrz energii (Leuven i wsp)

KU Leuven: Faculty of Engineering Science
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Belgia Leuven + 1 więcej