Filter
Studia magisterskie
Belgia Flanders Leuven Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Magister Leuven - Szukaj studiów magisterskich w Leuven tutaj

Leuven, Belgia to starożytna stolica o długiej i bogatej historii i wielu studentów z całej Europy i na całym świecie odkryli doskonałych programów akademickich oferowanych w Leuven. Ten mały, lecz dynamiczne miasto ma dużą społeczność studencką, która wynosi ponad 25% miasta ogółu ludności. Studenci zarabiają Mistrza w Leuven znaleźć swoje doświadczenie edukacyjne będzie udany i stymulujące intelektualnie w tym samym czasie.

Uniwersytety w Leuven są światowej klasy z najwyższej klasy programów akademickich i wydziałów. Mistrz w programach Leuven są szerokie w zakresie, w tym inżynierii, biologii, finansów, ekonomii i biznesu, wśród kilku innych. Z mistrzem w Leuven, studenci mają łatwy dostęp do innych miast w Belgii i Europy, nie tylko oferując możliwości podróżowania, ale także szansę, aby stworzyć mocny profesjonalnej sieci, które może być korzystne po ukończeniu studiów.

Przejrzyj Mistrza w programach Leuven poniżej, aby dowiedzieć się więcej.Kolejny krok w kierunku swoich celów osobistych i zawodowych z Mistrzem w Leuven, dzisiaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Vlerick Business School

Masz pomysły - nauczymy cię, jak myśleć i zachowywać się jak innowacyjny przedsiębiorca! Dzisiejszy świat biznesu ciągle się zmienia, a strategie zarządzania muszą być ni ... [+]

Masz pomysły - nauczymy cię, jak myśleć i zachowywać się jak innowacyjny przedsiębiorca ! Dzisiejszy świat biznesu ciągle się zmienia, a strategie zarządzania muszą być nieustannie redefiniowane. Firmy poszukują osób, które mogą generować nowe pomysły, stosować struktury i reagować na zmieniające się środowisko.

Ten program uczy, jak rozpoznawać i zarządzać nowymi możliwościami biznesowymi. Jest bramą do kariery jako innowacyjny lider w każdej firmie - dużej firmie doradczej, firmie wielonarodowej lub własnej firmie. Podczas wycieczki do Doliny Krzemowej będziesz miał okazję odwiedzić innowacyjne firmy, inwestorów i inkubatory.

Financial Times: W rankingu MBA Financial Times dla Przedsiębiorczości zajęliśmy 9 miejsce na świecie.... [-]

Belgia Leuven
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vlerick Business School

Dzięki tak intensywnemu programowi zyskasz solidne podstawy we wszystkich podstawowych dziedzinach zarządzania. Niezależnie od Twojego wykształcenia będziesz rozwijać dob ... [+]

Zdobądź solidne podstawy we wszystkich podstawowych dziedzinach zarządzania . Niezależnie od Twojego wykształcenia będziesz rozwijać dobrze rozwiniętą wiedzę i zestaw umiejętności, aby zmaksymalizować swoje szanse zawodowe .

Rozwijaj wiedzę specjalistyczną w wielu specjalistycznych dziedzinach dzięki szerokiej ofercie obieralnych i praktycznych obozów startowych oraz wybierając własny projekt w firmie . Dla studentów, którzy są bardzo zainteresowani zasobami ludzkimi, oferujemy również opcjonalną europejską giełdę HRM .

Miejsce w The Financial TimesMiejsce nr. 1 w Belgii10 najlepszych usług kariery na całym świecie29. miejsce w rankingu QS World University... [-]
Belgia Leuven Ghent
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
KU Leuven: Faculty of Engineering Science

... [+]

Co to jest "KIC EIT Master of Energy" chodzi? Struktura

W drugim roku studenci kontynuują pracę do pisania pracy magisterskiej i uczestniczyć przedmioty do wyboru: Ogólnie rzecz biorąc, rozszerzenie i opcji specyficznych.

Projekt zintegrowany jest również. Tego lata szkoły obejmuje umiejętności miękkich, takich jak teambuilding, sieci, przywództwa, przedsiębiorczości i komunikacji międzykulturowej, wszystkie napędzane ciekawych rozmów ze specjalistami z branży energetycznej, firm konsultingowych i gmin.

Uczniowie ci odkryć mnóstwo prowadzi innowacje i technologie w branży inteligentnych miast spoza tradycyjnego nauczania.

Tutaj uczniowie uczą się zintegrować i stosować wiedzę i umiejętności nabyte w poprzednim roku. Wyniki projektu zostaną zbadane w celu optymalizacji ich wartości i zastosowanie zarówno w obecnych i przyszłych sytuacjach energii.... [-]

Belgia Leuven
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku