MASTERSTUDIES.PL

Magister Ghent - Szukaj studiów magisterskich w Ghent tutaj

Ghent, Belgia jest dynamicznym miastem często pomijany przez turystów, ale wielu uczniów odkryli to piękne miasto dla absolwentów studiów. Gandawa ma fascynującą historię, która jest nadal widoczne w średniowiecznej architektury. Studenci, którzy zdecydują magistra w Ghent mogą korzystać wszyscy, że to piękne miasto ma do zaoferowania, a także łatwy dostęp do innych części Belgii i całej Europy, dostarczając możliwości podróżowania i rozwoju profesjonalnej sieci.

Istnieje wiele Mistrza w Ghent programów i każdy student znajdzie program odpowiedni dla nich. Niektóre kierunki studiów dla Mistrza w Gandawie są finanse, sztuki wizualne, biznesu, muzyki, mody i projektowania, wśród kilku innych. Absolwenci posiadający tytuł magistra w Ghent stopniu mają doskonałe możliwości rozwoju zawodowego w regionie, w całej Europie, jak i na świecie, a studiuje w Gandawie może zapewnić przewagę konkurencyjną na rynku pracy jako międzynarodowe doświadczenie jest wysoko cenione.

Jeśli przewijanie programów poniżej, możesz znaleźć Mistrza w Gandawie, które pomogą Ci rozwijać swoje wykształcenie i karierę. Weź to kolejny krok dziś!

Wyniki wyszukiwania Filter

Międzynarodowe studia magisterskie w zakresie zaawansowanych badań w zakresie kryminologii (IMARC)

The International Master’s in Advanced Research in Criminology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2019 Niderlandy Rotterdam Belgia Ghent Wielka Brytania Canterbury Włochy Bologna + 6 więcej

The International Master's in Advanced Research in Criminology (IMARC) jest jedynym istniejącym 2-letnim programem kryminologii, który koncentruje się na przekraczaniu granic, bezpieczeństwie i sprawiedliwości społecznej. Wspólny program jest oferowany przez cztery różne uniwersytety w Europie.

Masters in Marketing

Vlerick Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Wrzesień 2019 Belgia Ghent

Zostań pragmatycznym, zorientowanym na wyniki profesjonalistą marketingu z naszymi intensywnymi programami Masters in Marketing

Masters in General Management

Vlerick Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Wrzesień 2019 Belgia Leuven Ghent + 1 więcej

Dzięki tak intensywnemu programowi zyskasz solidne podstawy we wszystkich podstawowych dziedzinach zarządzania. Niezależnie od Twojego wykształcenia będziesz rozwijać dobrze rozwiniętą wiedzę i zestaw umiejętności, aby zmaksymalizować swoje szanse zawodowe.

Master of Marketing Analysis

Ghent University - Faculty of Economics and Business Administration
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 rok Wrzesień 2019 Belgia Ghent + 1 więcej

Master of Marketing Analysis to roczna nauka w pełnym wymiarze godzin (lub dwuletnie studia w niepełnym wymiarze godzin) na temat analitycznego zarządzania relacjami z klientami (CRM) / Business Intelligence w języku angielskim obejmująca techniki eksploracji danych.