MASTERSTUDIES.PL

Magister Diepenbeek - Szukaj studiów magisterskich w Diepenbeek tutaj

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

Zarabianie magistra wymaga dwóch lat nauki po zdobyciu licencjat. Ten zaawansowany stopień może pomóc uczniom w osiągnięciu ich celów edukacyjnych i zawodowych, jak dreszcze pomocy programu studentów pociągów magistra w zakresie umiejętności i wiedzy muszą wylądować karierę swoich marzeń.

 

Z wyższym wykształceniem jest najbardziej górny poziom w systemie edukacji w Belgii, rząd położyć większy nacisk, aby upewnić się, że życie studentów jest tak proste, jak to możliwe, poprzez pożyczki i dotacje programów. Oferują sponsorów dla studentów z ubogich i zagrożonych środowisk, którzy chcieliby studiować w tym kraju.

Diepenbeek jest domem dla niektórych z najlepszych instytucji szkolnictwa wyższego w Belgii. Hasselt University, która szybko się rozwija, można znaleźć tutaj. Inne interesujące uczelnie oferują również być związane z tym miastem.

Magister Diepenbeek. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Diepenbeek. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Magister architektury wnętrz

Hasselt University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Wrzesień 2019 Belgia Hasselt Diepenbeek + 1 więcej

Wydział Architektury i Sztuki z zadowoleniem przyjmuje wnioski dotyczące innowacyjnego międzynarodowego programu studiów magisterskich w zakresie architektury wnętrz, z silnym naciskiem na ponowne wykorzystanie adaptacyjne.

Magister statystyk przez kształcenie na odległość

Hasselt University
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 lat(a) Wrzesień 2019 Belgia Hasselt Diepenbeek + 2 więcej

Jedną z zasad jesteśmy pamiętając przy tworzeniu programu odległość jest do utrzymania go jak najbliżej programu na terenie kampusu, jak to możliwe, nie tylko jego treści i metod nauczania, ale również sposób oceniania uczniów.

Magister statystyk

Hasselt University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2019 Belgia Hasselt Diepenbeek + 1 więcej

Magister nauk o transporcie poprzez kształcenie na odległość

Hasselt University
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 42 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Belgia Hasselt Diepenbeek + 2 więcej

W naszym programie magisterskim masz dwie możliwości: studiować w pełnym wymiarze godzin na Uniwersytecie w Hasselt lub połączyć studia magisterskie z pracą w naszym elastycznym programie nauczania na odległość.

Magister nauk transportowych

Hasselt University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 lat(a) Wrzesień 2019 Belgia Hasselt Diepenbeek + 2 więcej

Międzynarodowy program magisterski "Nauki o transporcie" na Uniwersytecie w Hasselt to wielodyscyplinarny program magisterski, który kształci studentów w zakresie identyfikacji problemów związanych z transportem i bezpieczeństwem ruchu oraz sam opracowuje rozwiązania, biorąc pod uwagę kilka parametrów: ekonomię, społeczeństwo, rozwój miejski, środowisko i infrastrukturę .

Master of Management

Hasselt University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Wrzesień 2019 Belgia Hasselt Diepenbeek + 1 więcej

Master of Management to międzynarodowy roczny program magisterski (w języku angielskim), który przygotowuje studentów do kariery w dynamicznych, międzynarodowych środowiskach biznesowych.