Filter
Studia magisterskie
Belgia Brussels Brussels Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Magister Brussels - Szukaj studiów magisterskich w Brussels tutaj

Bruksela jest miastem, które ma coś dla każdego, od średniowiecznej mistyki na nowoczesny i nowy. Jest to fascynujące miasto o bogatej historii, jak również wiele kulturalnych i historycznych atrakcji do zobaczenia. Studenci poszukujący magistra w Brukseli mogą cieszyć się doskonałą kuchnię, zróżnicowanej architekturze, fantastyczne sklepy i ekscytujące życie nocne. Bruksela jest siedzibą znakomitych absolwentów programów studiów z nowoczesnymi udogodnieniami i wykładowców ekspertów.

Mistrz w programach Brukseli obejmują pełny etat, pół etatu oraz online ścieżek kształcenia, aby umożliwić większą elastyczność w planowaniu. Istnieje kilka opcji, program dla Mistrza w Brukseli, w tym stopni w prawo, biologii rozwoju międzynarodowego, bankowości i finansów, biznesu, Studia Regionalne i stosunki międzynarodowe, między innymi opcjami. Mistrz w Brukseli pomoże uczniom rozwijać szeroką profesjonalną sieć, która obejmuje Europę, dając im przewagę konkurencyjną na międzynarodowym rynku pracy.

Przewijać opcje programu poniżej i znajdź Master w programie Brukseli czeka na Ciebie!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

The Institute for European Studies

IEE-ULB organizuje Executive Master's degree, spersonalizowany program szkoleniowy w języku angielskim. Odkryj nasze Executive Master w badaniach Unii Europejskiej. ... [+]

IEE-ULB organizuje Executive Master's degree, spersonalizowany program szkoleniowy w języku angielskim. Odkryj nasze Executive Master w badaniach Unii Europejskiej.

Executive Master's in European Union Studies to szkolenie zindywidualizowane i certyfikowane. Prowadzony w języku angielskim program oferuje uczestnikom przewagę elastyczności. Mogą śledzić pełny program lub dostosowywać go, biorąc określone moduły lub kursy.

Program odnosi się do ostatnich wyzwań związanych z integracją europejską i bada tematy leżące u podstaw europejskiego procesu decyzyjnego.

Program Mistrza Wykonawczego

Executive Master in European Union Studies (MEUS) to program studiów podyplomowych z rozłożonym harmonogramem w godzinach wieczornych lub w soboty.... [-]

Belgia Brussels
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok