MASTERSTUDIES.PL

Magister Dhaka - Szukaj studiów magisterskich w Dhaka tutaj

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Mistrz, który trwa od jednego do dwóch lat nauki, aby otrzymać mogą pomóc uczniom doskonalić swoje umiejętności zawodowe i zdobyć wiedzę w wybranej dziedzinie. Ta poprawa umiejętności i wiedzy może prowadzić do wysoko wykwalifikowanej kariery z możliwości awansu.

 

Studia w Bangladeszu oferuje liczne perspektywy dla studentów. System edukacji w tym kraju jest bardzo dotowane. Uniwersytety, uczelnie i szkoły w Bangladeszu oferuje żywe, twórcze i trudne środowisko, które daje możliwość studentów do rozwijania ich potencjału.

Dhaka ma różne publiczne i prywatne szkoły wyższe, Dhaka University prowadzi w czołówce.Ponadto, istnieją międzynarodowe uczelnie, gdzie studenci mogą nawet dostęp globalne programy nauczania

Magister Dhaka. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Dhaka. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Master of Education

BRAC University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 rok Wrzesień 2019 Bangladesz Dhaka + 1 więcej

Uznana w kraju MED / PGD jest roczny program, który zapewnia urzędników państwowych, osób prywatnych i specjalistów pracujących bogate i różnorodne środowisko uczenia się w celu zbadania teorii i praktyki edukacyjnej w kontekście Bangladeszu.

Magister zarządzania rozwojem i praktyce

BRAC University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 16 miesiące Wrzesień 2019 Bangladesz Dhaka

MDMP to nowatorski, interdyscyplinarny program absolwent, który łączy w nauczaniu w szkołach na temat najnowszych osiągnięć w rozwoju teorii i praktyki z praktycznego doświadczenia polowego. Program został opracowany we współpracy z Instytutem Ziemi na Uniwersytecie Columbia w USA i należy do globalnej sieci Mistrz w praktyce Rozwoju.

Magister inżynierii elektrycznej i elektronicznej

BRAC University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 semestry Wrzesień 2019 Bangladesz Dhaka + 1 więcej

Celem stopnia jest dostarczenie studentom dobrze poinformowanych i dobrze zbilansowanych narzędzi inżynierskich systemu / Telekomunikacja / power elektronicznych do rozwiązywania rzeczywistych problemów światowych. Studenci zostaną przeszkoleni w zakresie metodologii badań, aby mogły one przyczynić się do tworzenia nowych pomysłów. Wymogi IEEE i programów z północnoamerykańskich i europejskich uniwersytetów i instytutów zostały wzięte pod uwagę przy projektowaniu przebiegu.

Magister badań rozwojowych

BRAC University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2019 Bangladesz Dhaka

BIGD zaprojektował Master Studies Program Rozwoju (MDS) o dostarczenie dogłębne zrozumienie koncepcji rozwoju i problemów z szerokiej perspektywie interdyscyplinarnej. Na pomyślnym zakończeniu programu, uczniowie będą mogli podejść i analizy problemów rozwoju w kontekście globalizacji, transformacji gospodarczej i przemian społecznych, kulturowych i politycznych.

Magister zarządzania bankiem

BRAC University
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 2 lat(a) Wrzesień 2019 Bangladesz Dhaka

Master of Management (MBM Banku) programu Brac Business School jest interaktywnym programem umiejętności oparte na niepełnym wymiarze czasu wymagając 60 punktów (20 kursów) mają być ukończone w ciągu dwóch lat. Jednak zwolnienie z jednego lub większej liczby kursów Foundation (maksymalnie 18 punktów) i transferu punktów może być przyznana zasłużonych kandydatów.

Magister zarządzania kryzysowego

BRAC University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2019 Bangladesz Dhaka

To studia podyplomowe ukierunkowane na aktywnych zawodowo pozwala przyczyniając się tym polu znaczącego kraju zorientowanych na praktykę. Takie postępowanie w celu uzupełnienia wykształcenia zawód oparty na absolwentów różnych dyscyplin służy również do dalszej kwalifikacji post-zawodowej i umożliwia rozwój zawodowy.

Master in Computer Applications

BRAC University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2019 Bangladesz Dhaka

Master in Procurement and Supply Management

BRAC University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 - 6 semestry Wrzesień 2019 Bangladesz Dhaka

Magister informatyki i inżynierii

BRAC University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2019 Bangladesz Dhaka

Celem stopnia jest uzyskanie świadomej i dobrze wyważony absolwentów, którzy mogą korzystać z informatyki i narzędzi inżynierii do rozwiązania rzeczywistych problemów światowych. Na poziomie studiów magisterskich, zostaną przeszkoleni w zakresie metodologii badań, tak aby mogły one przyczynić się do tworzenia nowej wiedzy.