MASTERSTUDIES.PL

Magister Dhaka - Szukaj studiów magisterskich w Dhaka tutaj

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Mistrz, który trwa od jednego do dwóch lat nauki, aby otrzymać mogą pomóc uczniom doskonalić swoje umiejętności zawodowe i zdobyć wiedzę w wybranej dziedzinie. Ta poprawa umiejętności i wiedzy może prowadzić do wysoko wykwalifikowanej kariery z możliwości awansu.

 

Studia w Bangladeszu oferuje liczne perspektywy dla studentów. System edukacji w tym kraju jest bardzo dotowane. Uniwersytety, uczelnie i szkoły w Bangladeszu oferuje żywe, twórcze i trudne środowisko, które daje możliwość studentów do rozwijania ich potencjału.

Dhaka ma różne publiczne i prywatne szkoły wyższe, Dhaka University prowadzi w czołówce.Ponadto, istnieją międzynarodowe uczelnie, gdzie studenci mogą nawet dostęp globalne programy nauczania

Magister Dhaka. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Dhaka. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Master of Education

BRAC University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 rok Wrzesień 2019 Bangladesz Dhaka + 1 więcej

Uznana w kraju MED / PGD jest roczny program, który zapewnia urzędników państwowych, osób prywatnych i specjalistów pracujących bogate i różnorodne środowisko uczenia się w celu zbadania teorii i praktyki edukacyjnej w kontekście Bangladeszu.

Magister zarządzania rozwojem i praktyce

BRAC University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 16 miesięcy Wrzesień 2019 Bangladesz Dhaka

MDMP to nowatorski, interdyscyplinarny program absolwent, który łączy w nauczaniu w szkołach na temat najnowszych osiągnięć w rozwoju teorii i praktyki z praktycznego doświadczenia polowego. Program został opracowany we współpracy z Instytutem Ziemi na Uniwersytecie Columbia w USA i należy do globalnej sieci Mistrz w praktyce Rozwoju.

Magister inżynierii elektrycznej i elektronicznej

BRAC University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 semestry Wrzesień 2019 Bangladesz Dhaka + 1 więcej

Celem stopnia jest dostarczenie studentom dobrze poinformowanych i dobrze zbilansowanych narzędzi inżynierskich systemu / Telekomunikacja / power elektronicznych do rozwiązywania rzeczywistych problemów światowych. Studenci zostaną przeszkoleni w zakresie metodologii badań, aby mogły one przyczynić się do tworzenia nowych pomysłów. Wymogi IEEE i programów z północnoamerykańskich i europejskich uniwersytetów i instytutów zostały wzięte pod uwagę przy projektowaniu przebiegu.

Magister badań rozwojowych

BRAC University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat Wrzesień 2019 Bangladesz Dhaka

BIGD zaprojektował Master Studies Program Rozwoju (MDS) o dostarczenie dogłębne zrozumienie koncepcji rozwoju i problemów z szerokiej perspektywie interdyscyplinarnej. Na pomyślnym zakończeniu programu, uczniowie będą mogli podejść i analizy problemów rozwoju w kontekście globalizacji, transformacji gospodarczej i przemian społecznych, kulturowych i politycznych.

Magister zarządzania bankiem

BRAC University
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 2 lat Wrzesień 2019 Bangladesz Dhaka

Master of Management (MBM Banku) programu Brac Business School jest interaktywnym programem umiejętności oparte na niepełnym wymiarze czasu wymagając 60 punktów (20 kursów) mają być ukończone w ciągu dwóch lat. Jednak zwolnienie z jednego lub większej liczby kursów Foundation (maksymalnie 18 punktów) i transferu punktów może być przyznana zasłużonych kandydatów.

Magister zarządzania kryzysowego

BRAC University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat Wrzesień 2019 Bangladesz Dhaka

To studia podyplomowe ukierunkowane na aktywnych zawodowo pozwala przyczyniając się tym polu znaczącego kraju zorientowanych na praktykę. Takie postępowanie w celu uzupełnienia wykształcenia zawód oparty na absolwentów różnych dyscyplin służy również do dalszej kwalifikacji post-zawodowej i umożliwia rozwój zawodowy.

Master in Computer Applications

BRAC University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2019 Bangladesz Dhaka

Master in Procurement and Supply Management

BRAC University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 - 6 semestry Wrzesień 2019 Bangladesz Dhaka

Magister informatyki i inżynierii

BRAC University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat Wrzesień 2019 Bangladesz Dhaka

Celem stopnia jest uzyskanie świadomej i dobrze wyważony absolwentów, którzy mogą korzystać z informatyki i narzędzi inżynierii do rozwiązania rzeczywistych problemów światowych. Na poziomie studiów magisterskich, zostaną przeszkoleni w zakresie metodologii badań, tak aby mogły one przyczynić się do tworzenia nowej wiedzy.