close

Filtry

Zobacz wyniki

Znajdź Kształcenie na odległość studia magisterskie na kierunku Badania edukacyjne w Madryt

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.Kształcenie na odległość i kształcenia na odległość jest sposobem dostarczania kształcenia, często indywidualnie, dla studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu.Hiszpania, oficjalni… Czytaj więcej

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

Kształcenie na odległość i kształcenia na odległość jest sposobem dostarczania kształcenia, często indywidualnie, dla studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu.

Hiszpania, oficjalnie Królestwo Hiszpanii, jest suwerennym państwem i państwem członkowskim Unii Europejskiej. Znajduje się na Półwyspie Iberyjskim w południowo-zachodniej Europie. Hiszpańskie uniwersytety regulować dostęp do swoich stopni i ustalenie opłat akademickich. Mogą również oferować nieoficjalnych podyplomowe stopni. Stolica Madryt ma możliwie największą liczbę barów na mieszkańca dowolnego europejskiego miasta i bardzo aktywnego życia nocnego.

Madryt Miasto jest stolicą Hiszpanii. To jest obszar metropolitalny z ponad 3 mln mieszkańców. Ma arenę nazwie Las Ventas w której odbywają się coroczne wydarzenie walki byków. Miasto ma wiele publicznych i prywatnych uczelni.

Kształcenie na odległość studia magisterskie na kierunku Badania edukacyjne w %Madryt. Uzyskaj wszystkie informacje o Kształcenie na odległość studiach na kierunku Badania edukacyjne w Madryt.

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Hiszpanii
Wybierz kierunki studiów
arrow_drop_up arrow_drop_down
format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
Universidad Complutense de Madrid
Madryt, Hiszpania

Ten magister jest międzyuczelniany i oficjalny, a jego tytuł jest wydawany przez trzy uczestniczące uniwersytety. Oferuje multidyscyplinarne, kompleksowe i specjalistyczne szk ... +

Ten magister jest międzyuczelniany i oficjalny, a jego tytuł jest wydawany przez trzy uczestniczące uniwersytety. Oferuje multidyscyplinarne, kompleksowe i specjalistyczne szkolenie, które obejmuje główne osie metodologiczne nauk społecznych i o zdrowiu: statystyka stosowana, nauka o danych, psychometria, ocena, projektowanie badań i modelowanie. -
Magisterskie
Studia dzienne
2 - 3 semestry
Język angielski, Język hiszpański
Sie 2021
Ośrodek kształcenia
Online