MASTERSTUDIES.PL

Magister Azji - Szukaj studiów magisterskich w Azji tutaj

Asia jest idealnym miejscem dla absolwentów studiów dla tych, którzy szukają dobrze zaokrąglone doświadczenie kulturowe i intelektualne. W krajach Azji coraz bardziej znaczące światowe mocarstwa, więc się możliwości nauki, biznesu i inwestycji. Mistrz w programach Azji zapewnić doskonałość naukowców oraz możliwości rozwoju zawodowego, jak również przewagę konkurencyjną na rynku pracy w Azji i za granicą.

Istnieje kilka możliwości w wielu azjatyckich krajach o wysokiej jakości w programie Mistrz Azji stopnia. Niektóre z najlepszych wyborów dla Mistrza w stopniach Azji w dziedzinie inwestycji i bankowości, informatyka, biznes, ekonomia, projektowanie, zdrowie, inżynierii i stosunków międzynarodowych. Studenci mają również elastyczność planowania poprzez pełnym wymiarze czasu pracy, w niepełnym wymiarze godzin, a opcje online studiów, stwarzając możliwości dla każdego ucznia, aby zarobić ich Mistrz w stopniu Azji.

Przewiń Mistrz w programach Azji poniżej i znajdź edukacji, które pomogą Ci spełnić Twoje cele zawodowe i osobiste!

Wyniki wyszukiwania Filter

Magister w zarządzaniu

Synergy University
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin 24 - 30 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Rosja Moscow + 1 więcej

Zapoznaj się z podstawami zarządzania, ekonomii, planowania strategicznego i pracy z personelem. Dowiedz się, jak zarządzać projektami każdej wielkości i spraw, by organizacje osiągnęły szczyt wydajności.

Magister finansów międzynarodowych

Financial University under the Government of the Russian Federation
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2019 Rosja Moscow

Wydział Finansów Międzynarodowych (MFF) zapewnia szkolenia dla kawalerów i mistrzów w zakresie przygotowania "Ekonomii". Po ukończeniu szkolenia studenci otrzymują dyplom standardu finansów Uniwersytetu Finansowego pod rządami Federacji Rosyjskiej, a także mają możliwość uzyskania dyplomu od jednej z prestiżowych zachodnich uczelni partnerskich.

Master Program: International Management

National Research Tomsk State University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2019 Rosja Tomsk

Master Program: International Management

Angielski MBA, MIM

The NUCB Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat(a) Wrzesień 2019 Japonia Nagoya + 1 więcej

Celem The NUCB Business School jest zaszczepienie naszym uczniom motywacji do podejmowania lub rozwijania udanych i satysfakcjonujących karier w globalnych środowiskach biznesowych. Nasi wykładowcy i pracownicy zapewniają uczniom wiedzę i umiejętności potrzebne do przyszłych możliwości zatrudnienia i przywództwa.

Międzynarodowy Executive Master in Business Administration

Mantissa College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 13 - 15 miesiące Wrzesień 2019 Malezja Kuala Lumpur

International Executive Master of Business Administration (IEMBA) we współpracy z Paris Graduate School of Management (PGSM) we Francji. Nasza współpraca z Paris Graduate School of Management, Francja (PGSM) daje ci dodatkową przewagę kwalifikacji na jednym z 35 najlepszych uniwersytetów we Francji.

Master of Philosophy (MPhil)

Hong Kong Baptist University - Faculty of Social Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 24 - 48 miesiące Wrzesień 2019 Hongkong Hong Kong + 1 więcej

Wydział oferuje dwa stopnie naukowe, a mianowicie Master of Philosophy (MPhil),

Mistrzem finansów

Hult International Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Sierpień 2019 Stany Zjednoczone Boston San Francisco Wielka Brytania London Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai Chiny Shanghai New York Cambridge + 9 więcej

Hult za jeden rok Master of Finance wyposaża Cię fundament niezbędny do walki skomplikowany świat korporacyjnych zarządzania finansami. Dowiedz się zarówno języka biznesu i taktyczne umiejętności finansowych niezbędnych do osiągnięcia skutków w zakresie finansów przedsiębiorstw i rachunkowości.

Magister w globalnym zarządzaniu przedsiębiorczością

University of San Francisco - School of Management
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Sierpień 2019 Hiszpania Barcelona Stany Zjednoczone San Francisco Tajwan Taipei + 4 więcej

Zdobądź doświadczenie z pierwszej ręki, wielokulturową działalność na trzech kontynentach z tytułem USF Master w zakresie globalnego zarządzania przedsiębiorstwem.

Master of Leadership in Organizational Learning (Monash University)

Kaplan Singapore
Ośrodek kształcenia Zaoczne 12 miesiące Październik 2019 Singapur Singapore

Master of Leadership w Monash University uczy prowadzić z ufnością. Przywództwo na Uniwersytecie Monash dotyczy ludzkich i edukacyjnych wymiarów organizacji. To ludzkie skupienie oddziela nasz kurs.

Magister w biznesie (MITB)

Singapore Management University
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat(a) Otwarta rekrutacja Singapur Singapore + 2 więcej

Ostateczne Mistrz w biznesie programu (MITB) daje niezrównaną przewagę ze znajomością danych, procesów, technologii

Magister w Japonii - Global Development

International University of Japan
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2019 Japonia Niigata

Program Japan-Global Development (JGDP) to nowo utworzony dwuletni program magisterski, który ma umożliwić uczącym się uniwersalną logikę rozwoju i wzrostu w dziedzinie polityki, gospodarki i zarządzania, wykorzystując doświadczenia Japonii w zakresie rozwoju gospodarczego i rozwoju przedsiębiorstw jako podstawowe materiały na koperty. JGDP został opracowany wspólnie przez JICA i IUJ w ramach JICA-DSP. * * Program badań rozwojowych JICA (Japan International Cooperation Agency) (JICA-DSP) "JICA-DSP" to program, który zaprasza przyszłych liderów z krajów partnerskich do Japonii, aby ukończyć studia magisterskie lub doktoranckie w japońskich szkołach wyższych, gdzie zapoznają się z japońskimi doświadczeniami z własnymi doświadczeniami w zakresie modernizacji i rozwoju z japońską współpracą rozwojową z innymi krajami. JICA i uniwersytety w Japonii wspólnie zbudowały i oferują JICA-DSP. Studenci będą nie tylko uczyć się w swoich dziedzinach akademickich, ale również będą się wiele uczyć z doświadczeń Japonii w dziedzinie rozwoju, która znacznie różni się od historii rozwoju i rozwoju na Zachodzie. Studenci mogą systematycznie uczyć się "japońskiego doświadczenia", w tym nawet negatywnego, aby mogli wykorzystać tę wiedzę, aby przyczynić się do rozwoju własnych krajów.

Master of Sport Administration

Russian International Olympic University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 39 tyg. Skontaktuj się ze szkołą Rosja Sochi

Kurs MSA jest przeznaczony dla osób, które mają kwalifikacje wyższego wykształcenia, cechy przywódcze i ambicję rozwijania swojej profesjonalnej wiedzy i dokonania wybitnej kariery w administracji sportowej. Głównym celem programu jest stworzenie nowej generacji skutecznych menedżerów sportowych posiadających zarówno umiejętności strategiczne, jak i operacyjne.

Magister w zarządzaniu mediami

Hong Kong Baptist University School of Communication
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat(a) Wrzesień 2019 Hongkong Hong Kong + 1 więcej

Program jest prowadzony wspólnie przez Szkołę Komunikacji i Szkołę Biznesu. Ma on na celu wykształcenie absolwentów wyposażonych w ogólny biznes, umiejętności zarządzania i specjalistyczną wiedzę do zarządzania firmami medialnymi.

Online Executive Master w badaniach UE

Centre international de formation européenne (CIFE)
Online W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Niemcy Berlin Francja Nice Belgia Brussels Węgry Budapest Wielka Brytania Canterbury Włochy Rome Turcja Istanbul Tunezja Tunis + 14 więcej

Executive Master in EU Studies to wielodyscyplinarny dwuletni program nauczania (60 ECTS), oferujący elastyczne ścieżki i metody studiów dla profesjonalistów, doktorantów i urzędników, którzy jednocześnie prowadzą swoją karierę.

Magister w naukach o katastrofach

Syiah Kuala University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2019 Indonezja Banda Aceh

Aby odpowiedzieć na zapotrzebowanie i różnorodność potencjalnych i Syiah Kuala University katastrof w Indonezji, Syiah Kuala University otrzymał od rządu mandat na zorganizowanie programu studiów magisterskich w zakresie katastrofy (dekret Ministra Edukacji Narodowej nr 219 / E / O / 2011).