MASTERSTUDIES.PL

Magister Wiener Neustadt - Szukaj studiów magisterskich w Wiener Neustadt tutaj

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Zarabianie magistra wymaga dwóch lat nauki po zdobyciu licencjat. Ten zaawansowany stopień może pomóc uczniom w osiągnięciu ich celów edukacyjnych i zawodowych, jak dreszcze pomocy programu studentów pociągów magistra w zakresie umiejętności i wiedzy muszą wylądować karierę swoich marzeń.

 

Jeśli myślisz o promowaniu swojej edukacji w instytucji, gdzie akademickiej jest przestrzegane, a następnie Austria oferuje najlepsze miejsce. Instytucje te są oparte na badaniach naukowych umożliwiając studentom uzyskać pomysły jak rozwiązać realne problemy życiowe.

To miasto ma bogatą historię szkolnictwa. Australii największym i pierwszym biznes school-Fachhoschule, a także centrum inżynieryjne, University of Applied Sciences Wiener Neustadit, znajduje się tutaj.

Magister Wiener Neustadt. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Wiener Neustadt. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

MA w Business Consultancy International

University of Applied Sciences Wiener Neustadt
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Austria Wiener Neustadt

Business Consultancy International (BCi) to wysokiej jakości i wymagający program studiów na poziomie magisterskim prowadzony wyłącznie w języku angielskim.