MASTERSTUDIES.PL

Magister Vienna - Szukaj studiów magisterskich w Vienna tutaj

Wiedeń jest atrakcyjnym miejscem dla studentów z całego świata. Z wszystkich, że Wiedeń ma do zaoferowania nadszedł mieszkańców, to miasto zostało uznane mieć najwyższą jakość życia w świecie. Oprócz doskonałych uczelni i programów, Wiedeń jest domem dla wielu organizacji międzynarodowych, różnych możliwości kulturalnych, muzycznych i artystycznych, muzeów, parków, klubów nocnych, a więc znacznie więcej. Studenci dokonują wyboru Mistrza w Wiedniu dostaną znacznie więcej niż doskonałą edukację, będą mieli szansę rozwoju intelektualnego, osobistych i kulturowych.

Istnieje kilka popularnych programów dla Mistrza w Wiedniu. Niektóre przykłady są w akademickich dyscyplin ekonomii, biznesu, stosunków międzynarodowych, psychologii, prawa i finansów. Istnieją także opcje dla studiach niestacjonarnych do zarabiania na Mistrza w Wiedniu, oferując większą elastyczność dla studentów poszukujących stopnia.

Możesz dowiedzieć się więcej o Mistrza w Wiedniu podczas przeglądania opcji poniżej. Rozejrzyj się i może się okazać, że mistrz w Wiedniu to kolejny krok w kierunku swoich celów osobistych i zawodowych!

Wyniki wyszukiwania Filter

Międzynarodowe media zarządzania innowacjami

International Media Innovation Management
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Niemcy Berlin Austria Vienna Stany Zjednoczone New York Hiszpania Alicante + 6 więcej

Ten program (moduły internetowych i obecności w Niemczech, Austrii, Hiszpanii, USA) jest skierowany do wysokich potencjałów z mediów i przemysłów kreatywnych. Studentów executive z www.imim-master.com kopułą z różnych pozycjach w swoich łańcuchach wartości: rozwoju, finansowania, treści, dziennikarstwa, produkcji, dystrybucji, regulacji / przepisami.

CEMS Master in International Management (CEMS MIM)

CEMS - The Global Alliance in Management Education
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Wrzesień 2019 Francja Paris Japonia Tokyo Niderlandy Rotterdam Norwegia Bergen Polska Warsaw Portugalia Lisbon Rosja Saint Petersburg Hiszpania Barcelona Szwecja Stockholm Szwajcaria St. Gallen Turcja Istanbul Hongkong Hong Kong Włochy Milan IIrlandia Dublin Australia Sydney Austria Vienna Belgia Ottignies-Louvain-la-Neuve Brazylia São Paulo Kanada London Chiny Beijing Czechy Prague Dania Copenhagen Finlandia Helsinki Niemcy Cologne Wielka Brytania Węgry Budapest Indie Kolkata Agde + 52 więcej

CEMS MIM jest podyplomowe, stopień pre-doświadczenie otwarte dla wybranej grupy studentów kształcących się na studia magisterskie w jednym z 28 wiodących instytucji

Magister w zaawansowanych badaniach międzynarodowych

Diplomatische Akademie Wien – Vienna School of International Studies
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Austria Vienna

Program Mais jest dwuletni program akademicki, który skupia się na zaawansowanych badań polityki i stosunków międzynarodowych, ekonomii międzynarodowej, historii i prawa międzynarodowego i europejskiego.

Master of Arts (MA), doradztwo w zakresie psychologii

Webster Vienna Private University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 - 2.5 lat(a) Październik 2019 Austria Vienna

Webster University Master of Arts (MA) Doradztwo w psychologii jest zaawansowanym, międzynarodowy program w języku angielskim, który został zaprojektowany w celu zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania na wykwalifikowanych specjalistów w tych pomocy emocjonalne w dzisiejszym społeczeństwie międzykulturowym.

Master of Arts (MA) stosunki międzynarodowe

Webster Vienna Private University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1.5 - 2 lat(a) Październik 2019 Austria Vienna + 1 więcej

Międzynarodowy program nauczania stosunków jest umożliwienie studentów do zbadania i zrozumienia złożoności i procesów zachodzących w relacji między instytucjami zarządzanie międzynarodowe.

Master of Arts (MA) w marketingu

Webster Vienna Private University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1.5 - 2 lat(a) Październik 2019 Austria Vienna + 1 więcej

Celem rdzenia marketingu jest okazją dla studentów, aby badać dynamikę ludzkich zachowań, które wpływają na decyzje marketingowe ...

Msc międzynarodowa administracja biznesowa

University of Vienna
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Skontaktuj się ze szkołą Austria Vienna

Program Master International Business Administration (Master ICC) będzie oferowany w nowej strukturze jako interdyscyplinarny program studiów począwszy od semestru zimowego 2016/2017.