MASTERSTUDIES.PL

Magister Salzburg - Szukaj studiów magisterskich w Salzburg tutaj

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Mistrz, który trwa od jednego do dwóch lat nauki, aby otrzymać mogą pomóc uczniom doskonalić swoje umiejętności zawodowe i zdobyć wiedzę w wybranej dziedzinie. Ta poprawa umiejętności i wiedzy może prowadzić do wysoko wykwalifikowanej kariery z możliwości awansu.

 

Austria będzie narażać studentów na różnych tego kraju 's "wybitne " kultury. Austria to doskonały wybór studiów za granicą dla studentów zainteresowanych w języku niemieckim.

Uczelnie wyższe są pojawiające się w tym mieście, w niedawnej przeszłości. Na przykład, Salzburg University, których akcje nazwę z tego miasta, specjalizuje się głównie na programach studiów za granicą. Studenci nawet z USA przyjeżdżają tu studiować.

Magister Salzburg. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Salzburg. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

mistrz w szkolenia i rozwój (mtd)

SMBS - University of Salzburg Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat Październik 2019 Austria Salzburg

Program Master jest wyjątkowa jak studia w krajach niemieckojęzycznych, ponieważ zarówno akademickie, praktyczne i skupia się osobowości tworzących.

mistrzem w zarządzaniu - mim

SMBS - University of Salzburg Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 3 semestry Październik 2019 Austria Salzburg

Studia odbywa się w trzech miejscach na świecie. Odpowiednich miejscach w Salzburgu, St Gallen i Londynie oferują ...

mistrza międzynarodowego biznesu - mib

SMBS - University of Salzburg Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 3 semestry Październik 2019 Austria Salzburg

Właśnie do takich zastosowań studiów uniwersyteckich "Master of International Business - MIB" okazja na najwyższym poziomie strategicznym i ...