MASTERSTUDIES

Zaoczne studia magisterskie w Saint Pölten - Magister

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Zarabianie magistra wymaga dwóch lat nauki po zdobyciu licencjat. Ten zaawansowany stopień może pomóc uczniom w osiągnięciu ich celów edukacyjnych i zawodowych, jak dreszcze pomocy programu studentów pociągów magistra w zakresie umiejętności i wiedzy muszą wylądować karierę swoich marzeń.

 

Austria, oficjalnie Republika Austrii, jest republiką federalną i leżą od około 8.470.000 ludzi w Europie Środkowej.

Infrastruktura miasta gwałtownie rośnie, a to spowodowało również wzrost placówek oświatowych i ośrodków. Niektóre z tych urządzeń są St Pölten University of Applied Sciences, Filozoficzno-teologiczny uniwersytetu oraz wiele innych.

Zaoczne studia magisterskie. Zaoczne studia z najlepszych uniwersytetów w Saint Pölten. Znajdź Zaoczne studia magisterskie w Saint Pölten!

Wyniki wyszukiwania Filter

Magister badań stosowanych i innowacji w informatyce

St. Pölten University of Applied Sciences
Studia menedżerskie
Sie 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
2 lat(a)
15 Kwi 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Anglojęzyczny program studiów magisterskich szkoli ekspertów w zakresie profesjonalnej działalności na styku przemysłu i badań. Dysponując głęboką wiedzą z zakresu badań w dzi ...

Czytaj więcej

Magister cyberbezpieczeństwa i odporności

St. Pölten University of Applied Sciences
Studia menedżerskie
Sie 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
2 lat(a)
14 Kwi 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Silna zależność od technologii cyfrowych we wszystkich obszarach życia i biznesu wymaga bezpiecznych i odpornych systemów informatycznych i komunikacyjnych. Nasz nowy anglojęz ...

Czytaj więcej