MASTERSTUDIES.PL

Magister Laxenburg - Szukaj studiów magisterskich w Laxenburg tutaj

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Zarabianie zaawansowanego poziomu, takich jak Master oferuje możliwość zwiększenia swoje umiejętności i być może zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie w tym samym czasie. Programy magisterskie mogą być oferowane w trybie online lub w niepełnym wymiarze godzin, więc uczniowie mogą kontynuować naukę w sposób, który jest dla nich wygodne.

 

Austria będzie narażać studentów na różnych tego kraju 's "wybitne " kultury. Austria to doskonały wybór studiów za granicą dla studentów zainteresowanych w języku niemieckim.

Magister Laxenburg. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Laxenburg. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Międzynarodowy mistrz w zakresie przeciwdziałania korupcji i działań zbiorowych (IMACC)

International Anti-Corruption Academy (IACA)
Ośrodek kształcenia Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Austria Laxenburg + 1 więcej

Międzynarodowy mistrz w zakresie przeciwdziałania korupcji Zgodność i działanie zbiorowe (IMACC) to pierwszy program magisterski specjalnie opracowany z myślą o przestrzeganiu przepisów antykorupcyjnych i specjalistach od działań zbiorowych związanych z sektorem biznesowym.

Magister w badaniach antykorupcyjnych (MACS)

International Anti-Corruption Academy (IACA)
Ośrodek kształcenia Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Austria Laxenburg + 1 więcej

IACA to pierwsza międzynarodowa organizacja i instytucja edukacyjna oferująca globalny program studiów podyplomowych z zakresu antykorupcji i zgodności: Master of Arts in Anti-Corruption Studies (MACS). MACS skupia profesjonalistów z całego świata z powiązanym doświadczeniem zawodowym w sektorze publicznym i prywatnym, organizacjach międzynarodowych i pozarządowych, mediach i środowiskach akademickich.