MASTERSTUDIES.PL

Magister Graz - Szukaj studiów magisterskich w Graz tutaj

Graz przyciąga studentów z całego świata do kształcenia akademickiego, a wysoka liczba studentów stworzył kulturalnych, dynamiczne i żywe sztuki i sceny nocne życie. Studenci zarabiają Mistrza w Grazu będzie nie brakuje atrakcji w czasie wolnym, w tym zwiedzania gór, lasów, Hot Springs, i winnice tylko poza miastem, jak również fascynujące kreacje architektoniczne wewnątrz miasta. Ci, którzy wybiorą Pana w Grazu może mieć naprawdę przyjemne doświadczenie absolwenta edukacji.

Graz posiada światowej klasy uniwersytetów oferujących doskonałe możliwości zarabiania na Mistrza w Grazu. Niektóre z bardzo poszukiwane Mistrza w stopniach Graz to biznes, architektura, praca socjalna, odżywianie, informatyki i inżynierii. Ta szeroka gama programów gwarantuje, że bez względu na twoje szkolne i zawodowe zainteresowanie jest, znajdziesz Pana w Grazu do swoich potrzeb.

Aby dowiedzieć się więcej o swoich możliwościach na Mistrza w Grazu, przejdź do opcji poniżej. Może się okazać, stopień Szukaliście za!

Wyniki wyszukiwania Filter

MEng SpaceTech - Master of Engineering in Space Systems and Business Engineering

Graz University of Technology (TU Graz)
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 18 miesiące Wrzesień 2019 Austria Graz

Poprzez program uniwersytecki "SpaceTech", uczestnicy są szkoleni przez ekspertów w dziedzinie systemów kosmicznych i inżynierii biznesowej i przygotowani do przyjęcia kluczowych ról i obowiązków w zakresie zarządzania w międzynarodowym środowisku przemysłu kosmicznego.