Filter
Studia magisterskie
Austria Graz Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Magister Graz - Szukaj studiów magisterskich w Graz tutaj

Graz przyciąga studentów z całego świata do kształcenia akademickiego, a wysoka liczba studentów stworzył kulturalnych, dynamiczne i żywe sztuki i sceny nocne życie. Studenci zarabiają Mistrza w Grazu będzie nie brakuje atrakcji w czasie wolnym, w tym zwiedzania gór, lasów, Hot Springs, i winnice tylko poza miastem, jak również fascynujące kreacje architektoniczne wewnątrz miasta. Ci, którzy wybiorą Pana w Grazu może mieć naprawdę przyjemne doświadczenie absolwenta edukacji.

Graz posiada światowej klasy uniwersytetów oferujących doskonałe możliwości zarabiania na Mistrza w Grazu. Niektóre z bardzo poszukiwane Mistrza w stopniach Graz to biznes, architektura, praca socjalna, odżywianie, informatyki i inżynierii. Ta szeroka gama programów gwarantuje, że bez względu na twoje szkolne i zawodowe zainteresowanie jest, znajdziesz Pana w Grazu do swoich potrzeb.

Aby dowiedzieć się więcej o swoich możliwościach na Mistrza w Grazu, przejdź do opcji poniżej. Może się okazać, stopień Szukaliście za!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Graz University of Technology (TU Graz)

Poprzez program uniwersytecki "SpaceTech", uczestnicy są szkoleni przez ekspertów w dziedzinie systemów kosmicznych i inżynierii biznesowej i przygotowani do przyjęcia kl ... [+]

TU Graz" src="//cdn04.masterstudies.com/element_db/41/41868_Image-MasterStudies.com.png" alt="Photocredit: Lunghammer – TU Graz" />Sektor lotniczy jest szybko rozwijającym się rynkiem. Wielonarodowe korporacje prowadzą badania nad najnowszą technologią, aby z powodzeniem opracowywać nowe produkty i usługi. Niektóre przykłady obejmują usługi satelitarne w dziedzinie komunikacji, nawigacji i teledetekcji, transportu lotniczego, turystyki kosmicznej lub przyszłego wydobywania materiałów pozaziemskich. Poprzez program uniwersytecki "SpaceTech", uczestnicy są szkoleni przez ekspertów w dziedzinie systemów kosmicznych i inżynierii biznesowej i przygotowani do przyjęcia kluczowych ról i obowiązków w zakresie zarządzania w międzynarodowym środowisku przemysłu kosmicznego.... [-]

Austria Graz
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
18 miesiące
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku