Magister Feldkirchen in Kärnten - Szukaj studiów magisterskich w Feldkirchen in Kärnten

Magister Feldkirchen in Kärnten - Szukaj studiów magisterskich w Feldkirchen in Kärnten tutaj

Magisterskie

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Zarabianie zaawansowanego poziomu, takich jak Master oferuje możliwość zwiększenia swoje umiejętności i być może zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie w tym samym czasie. Programy magisterskie mogą być oferowane w trybie online lub w niepełnym wymiarze godzin, więc uczniowie mogą kontynuować naukę w sposób, który jest dla nich wygodne.

 

Austria, oficjalnie Republika Austrii, jest republiką federalną i leżą od około 8.470.000 ludzi w Europie Środkowej.

Feldkirchen in Kärnten (słoweńskim: Trg) to miasto w austriackiej Karyntii oraz stolicą powiatu o tej samej nazwie. Feldkirchen otrzymał prawa miejskie w 1930 roku.

Magister Feldkirchen in Kärnten. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Feldkirchen in Kärnten. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej

Technologii Informacyjnych Opieki Zdrowotnej

Carinthia University of Applied Sciences
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2017 Austria Klagenfurt Spittal an der Drau Villach Feldkirchen in Kärnten + 3 więcej

Program studiów magister "Ochrona zdrowia IT" został opracowany z wizją i celem do spełnienia technologii informatycznych, jak również organizacyjne wymagania i wyzwania w rozwoju [+]

Mistrz Health Care Information Technology

 

Program studiów magister "Opieka IT Zdrowie" został opracowany z wizją i celem do spełnienia technologii informatycznych, jak również organizacyjne potrzeb rozwojowych i wyzwania w sektorze opieki zdrowotnej. Nasi uczniowie będą uczyć się radzić sobie z tymi wyzwaniami poprzez zorientowanych na praktykę edukacji gruntownej uniwersyteckim.

Podstawową kompetencją programu studiów stopnia jest pogłębienie podstawowej wiedzy na temat wymagań technicznych i organizacyjnych w ramach technologii informacyjnych i komunikacyjnych w sektorze opieki zdrowotnej. Udane kariery dla naszych absolwentów są praktycznie zagwarantowane przez nabytych zestawów umiejętności, które mogą być wykorzystane w rozwiązywaniu bieżących wymagań niezbędnych w dziedzinie informatyki medycznej, inżynierii medycznej i ekonomii opieki zdrowotnej, jak i przyszłych wyzwań technicznych.... [-]