MASTERSTUDIES.PL

Magister Australia - Szukaj studiów magisterskich w Australia tutaj

Australia ma wszystko: wspaniały klimat, ekscytującą dziką przyrodę, duże metropolie, niezwykłą naturę, a także prosperującą, rozwiniętą gospodarkę. Australia konsekwentnie plasuje się w światowej czołówce pod względem jakości życia, rozwoju społecznego, służby zdrowia, ochrony wolności obywatelskich i szkolnictwa publicznego. Wielu studentów z całego świata wybiera studia magisterskie w Australii, aby polepszyć swoje wykształcenie i karierę zawodową.

Jest wiele uniwersytetów, zarówno publicznych jak i prywatnych, na których można rozpocząć studia magisterskie w Australii. Możliwości kierunków na studiach magisterskich w Australii są liczne i obejmują między innymi Biznes, Nauki Ścisłe, Media, Administrację Publiczną, Zdrowie, Pielęgniarstwo, Inżynierię, Architekturę, Psychologię i Sztuki Piękne. Studenci chcący studiować na studiach magisterskich w Australii będą mogli korzystać z doskonałych uczelni, wydziałów, a także z międzynarodowej organizacji studenckiej, która ułatwi i polepszy ich doświadczenie studiowania.

Już teraz rozpocznij poszukiwania, korzystając z pola wyszukiwania powyżej lub przeglądaj wszystkie programy studiów magisterskich w Australii poniżej!

Wyniki wyszukiwania Filter

Master of Music (Performance)

Australian Academy Of Music And Performing Arts (AMPA)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 lat Wrzesień 2019 Australia Surry Hills + 1 więcej

Master of Music w AMPA ma na celu umożliwienie studentom studiów wyższych wejście do branży muzycznej na bardziej elitarnym poziomie poprzez dalszy rozwój i specjalizację umiejętności związanych z ich wykonaniem i kompozycją.

Master of Applied Finance

University of Western Australia Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 lat Otwarta rekrutacja Australia Perth + 1 więcej

Mistrz Finansów Stosowanych Szkoły Biznesu UWA jest Twoją ścieżką do globalnej kariery finansowej.

Kierownik analityki biznesowej / master analityki sportowej

La Trobe University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 18 - 24 miesięcy Styczeń 2020 Australia Melbourne + 1 więcej

W coraz cyfrowym świecie organizacje z całego świata gromadzą ogromne ilości danych. Firmy, które mogą zrozumieć te informacje, będą miały przewagę konkurencyjną.

Master of Professional Accounting DMPC

University of South Australia
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 18 - 24 miesięcy Lipiec 2019 Australia Adelaide

Master of Professional Accounting przygotuje Cię do praktyki jako profesjonalny księgowy. Będziesz rozwijał umiejętności analityczne, ogólne zarządzanie przedsiębiorstwem i rozwiązywanie problemów oraz zdobędziesz wszechstronne zrozumienie praktyki księgowej.

Master of Professional Accounting

University of Wollongong Faculty of Business
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 18 miesięcy Sierpień 2019 Australia North Wollongong + 1 więcej

Master of Professional Accounting (MPA) jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą kariery w zawodzie księgowych, a zatem doświadczenie w nauce i obszary wiedzy koncentrują się na praktyce rachunkowości.

Master of Data Analytics

Queensland University of Technology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat Lipiec 2019 Australia Brisbane

Rozwijaj umiejętności analizy danych, które w przyszłości skoncentrują Twoją karierę na stopniu, który zmieni dane w wgląd i inteligencję.

Master of Analytics

RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 - 4 lat Lipiec 2019 Australia Melbourne + 1 więcej

Dzięki decyzjom opartym na danych, stanowiącym obecnie podstawową część operacji biznesowych, program ten zapewnia platformę do rozwiązywania problemów biznesowych.

Master of Business France-australia podwójnego stopnia

IPAG Business School
Ośrodek kształcenia Wrzesień 2019 Francja Nice Australia Sydney Paris + 1 więcej

Każdy z programów magisterskich Newcastle zawiera szczególny nacisk na rynkach Azji i Pacyfiku oraz ich znaczenie w globalnym środowisku biznesowym.

Master of Public Policy

The University of Western Australia
Ośrodek kształcenia Styczeń 2020 Australia Crawley

Master of Public Policy da ci multidyscyplinarne zrozumienie roli rządu w działalności gospodarczej i podejmowaniu decyzji w polityce publicznej. Kurs koncentruje się na interakcji rządu z gospodarką i społeczeństwem. Tematy obejmują: wzrost gospodarczy, stabilność, opodatkowanie, zapewnienie infrastruktury, regulacje, zdrowie, obrona, edukacja i zabezpieczenie społeczne. Integruje teorię i praktykę, aby zwiększyć wiedzę i praktyczne umiejętności, które pozwalają reagować proaktywnie i strategicznie na potrzeby publiczne, gospodarcze i społeczne. Możesz wybrać specjalizację z zakresu ekonomii, administracji publicznej i zarządzania lub obu tych dziedzin.

Master of Engineering (Automatyka przemysłowa)

Engineering Institute Of Technology
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 lat Czerwiec 2019 Australia Perth Melbourne + 3 więcej

W tym akredytowanym i prestiżowym programie zdobędziesz umiejętności i wiedzę w zakresie najnowszych i rozwijających się technologii w zakresie oprzyrządowania, sterowania procesem i automatyki przemysłowej.

Master of Information Technology Management

Southern Cross University (Online)
Online Zaoczne 2 lat Kwiecień 2020 Australia Australia Online

Online Master of Information Technology Management zapewnia umiejętności niezbędne do prowadzenia i zarządzania strategicznymi celami we wszystkich jednostkach biznesowych. Przygotowuje Cię do wejścia na wyższe stanowiska kierownicze dzięki głębszemu zrozumieniu zagadnień mających wpływ na zarządzanie zespołami i procesami informatycznymi przy jednoczesnym budowaniu połączeń między działami IT i szerszymi działami biznesowymi.

Master of Business i innowacji (mbsi)

University of Southern Queensland (USQ)
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 18 - 72 miesięcy Luty 2020 Australia Toowoomba Springfield Australia Online + 4 więcej

Złóż swój kolejny wielki krok w karierze z Mistrzem USQ za przedsiębiorczość i innowacyjność. Będziesz mógł wybrać dwie specjalizacje, które poszerzą swoją wiedzę, zwiększyć swoją wiedzę i uzupełniać swoje ambicje zawodowe.

Master we współpracy międzynarodowej, finansów i rozwoju

Unitelma Sapienza
Online W pełnym wymiarze godzin 1 rok Otwarta rekrutacja Włochy Rome Hiszpania Spain Online Meksyk Mexico Online Australia Australia Online Stany Zjednoczone USA Online Kanada Canada Online + 10 więcej

Master koncentruje się na kwestiach związanych z rozwojem i wzrostem zarówno w krajach rozwijających się i wschodzących, jak również w obszarach zacofanych krajach rozwiniętych. Oferuje również pewną wiedzę na temat praktyki planowania i zarządzania projektami, a jego celem jest zapewnienie szerokiej edukacji w międzynarodowej współpracy i rozwoju gospodarczego, co umożliwia studentom zdobycie wiedzy i krytyczne rozumienie niezbędne wnieść znaczący wkład do zarządzania politykami publicznymi i prywatnymi w terminie międzynarodowy ramy współpracy.

Master of Professional Practicing Accounting

Melbourne Polytechnic
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat Lipiec 2019 Australia Melbourne

Zwiększ swoje umiejętności w zakresie rachunkowości i znajomości biznesu w zakresie badań, dalszej nauki lub praktyki zawodowej dzięki Master of Professional and Practicing Accounting (MPPA) Melbourne Polytechnic .

Dual Degree in Management

PFH Private University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 19 - 24 miesięcy Październik 2019 Niemcy Göttingen Stany Zjednoczone New York Wielka Brytania London Francja Bordeaux Australia Gold Coast + 8 więcej

Opcje podwójnego stopnia w PFH oferują możliwość studiowania w dwóch różnych krajach, uzyskując dwa różne spostrzeżenia i uzyskując dwa stopnie. Posiadanie stopni naukowych w dwóch długoletnich instytucjach i dwóch krajach to ogromny wzrost kariery - nie tylko, jeśli chcesz pracować w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych lub Australii, gdzie znajdują się nasze uczelnie partnerskie.