MASTERSTUDIES.PL

Magister Wahroonga - Szukaj studiów magisterskich w Wahroonga tutaj

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Zarabianie magistra wymaga dwóch lat nauki po zdobyciu licencjat. Ten zaawansowany stopień może pomóc uczniom w osiągnięciu ich celów edukacyjnych i zawodowych, jak dreszcze pomocy programu studentów pociągów magistra w zakresie umiejętności i wiedzy muszą wylądować karierę swoich marzeń.

 

Australia posiada trzecią co do wielkości liczbę studentów zagranicznych na świecie, mimo że wspólnoty tylko 23 mln. Są to silne wyższe wykształcenie, ale australijskie instytucje są tak wysoko w rankingu miast, że dom ich wokół ziemi ojczystej.

Magister Wahroonga. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Wahroonga. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Magister filozofii

Avondale College of Higher Education
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Australia Cooranbong Wahroonga + 2 więcej

Master of Philosophy (MPhil) jest kompletne, samodzielne stopnia, że ​​jest międzynarodowo uznanych mistrzów (wg badań) stopnia. Jest on przeznaczony dla studentów do rozwijania zaawansowanych umiejętności w zakresie prowadzenia niezależnych badań i trwały.

Magister w edukacji

Avondale College of Higher Education
Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Australia Cooranbong Wahroonga + 2 więcej

Master of Education kursu (MED) jest przeznaczony dla nauczycieli i dyrektorów szkół, które chcą prowadzić studia podyplomowe w dziedzinie edukacji. Szczególną uwagę poświęca się roli chrześcijańskiego nauczyciela / administrator w zwiększaniu rozwoju moralnego i wiara w kontekście edukacji chrześcijańskiej.

Magister przywództwa i zarządzania

Avondale College of Higher Education
Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 18 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Australia Cooranbong Wahroonga + 2 więcej

Wyzwanie przywództwa i zarządzania w różnych typach organizacji stała się bardziej wymagająca i skomplikowana. Dostosowanie się do szybko zmieniających się środowisk biznesowych wymaga bardziej wyrafinowany zestaw umiejętności i zdolności z liderów i menedżerów.