MASTERSTUDIES.PL

Magister Surry Hills - Szukaj studiów magisterskich w Surry Hills tutaj

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Mistrz jest absolwentem poziomie programu akademickiego, który trwa około dwóch lat poza licencjat otrzymać. Master dostępne są w wielu różnych specjalności, w zależności od szkoły, mogą być również oferowane w trybie online lub osobiście. Zarabianie magistra mogą prowadzić do zwiększenia możliwości pracy dla absolwentów.

 

 

Australia posiada siedem z góry 100 instytucji szkolnictwa wyższego na świecie! Australia znajduje się powyżej m.in. w Niemczech, Holandii i Japonii, ósme w 2012 Universitas U21 rankingu krajowych systemów szkolnictwa wyższego.

Magister Surry Hills. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Surry Hills. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Master of Music (Performance)

Australian Academy Of Music And Performing Arts (AMPA)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 lat(a) Wrzesień 2019 Australia Surry Hills + 1 więcej

Master of Music w AMPA ma na celu umożliwienie studentom studiów wyższych wejście do branży muzycznej na bardziej elitarnym poziomie poprzez dalszy rozwój i specjalizację umiejętności związanych z ich wykonaniem i kompozycją.