MASTERSTUDIES.PL

Magister Saint Albans - Szukaj studiów magisterskich w Saint Albans tutaj

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Mistrz jest absolwentem poziomie programu akademickiego, który trwa około dwóch lat poza licencjat otrzymać. Master dostępne są w wielu różnych specjalności, w zależności od szkoły, mogą być również oferowane w trybie online lub osobiście. Zarabianie magistra mogą prowadzić do zwiększenia możliwości pracy dla absolwentów.

 

 

Australia posiada siedem z góry 100 instytucji szkolnictwa wyższego na świecie! Australia znajduje się powyżej m.in. w Niemczech, Holandii i Japonii, ósme w 2012 Universitas U21 rankingu krajowych systemów szkolnictwa wyższego.

Magister Saint Albans. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Saint Albans. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Master of Applied Information Technology

Victoria University
Ośrodek kształcenia 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Australia Saint Albans Werribee

Master of Applied Information Technology (NMIT) to elastyczny, akredytowany kurs, zapewniający zaawansowane szkolenie dla studentów z wykształceniem IT.

Magister rozwoju społeczności międzynarodowej

Victoria University
Ośrodek kształcenia 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Australia Saint Albans

Zostań liderem w zakresie zmian społecznych, praw człowieka i zrównoważonego rozwoju na poziomie globalnym lub lokalnym, wraz z Master of International Community Development.