Filter
Studia magisterskie
Australia Victoria Saint Albans

Magister Saint Albans - Szukaj studiów magisterskich w Saint Albans tutaj

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Mistrz jest absolwentem poziomie programu akademickiego, który trwa około dwóch lat poza licencjat otrzymać. Master dostępne są w wielu różnych specjalności, w zależności od szkoły, mogą być również oferowane w trybie online lub osobiście. Zarabianie magistra mogą prowadzić do zwiększenia możliwości pracy dla absolwentów.

 

 

Australia posiada siedem z góry 100 instytucji szkolnictwa wyższego na świecie! Australia znajduje się powyżej m.in. w Niemczech, Holandii i Japonii, ósme w 2012 Universitas U21 rankingu krajowych systemów szkolnictwa wyższego.

Magister Saint Albans. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Saint Albans. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Stopnie naukowe
Lokalizacja
Australia
Victoria
Saint Albans
Typ studiów
Tempo
Victoria University

Master of Applied Information Technology (NMIT) to elastyczny, akredytowany kurs, zapewniający zaawansowane szkolenie dla studentów z wykształceniem IT. ... [+]

Przegląd

Master of Applied Information Technology (NMIT) to elastyczny, akredytowany kurs, zapewniający zaawansowane szkolenie dla studentów z wykształceniem IT.

Wykorzystasz swoje umiejętności komputerowe, przygotowując się do ról IT. Praktyczne zajęcia praktyczne pozwalają rozwijać i doskonalić umiejętności kształtowane z teorii. Ten kurs zapewnia elastyczność dzięki bezpośredniemu uczeniu się i on-line.

Koncentrujemy się na rozwiązywaniu problemów w świecie rzeczywistym w:

przetwarzanie w chmurze (z praktycznymi usługami Amazon Web Services)bezpieczeństwo cybernetycznezaawansowane programowanieInżynieria oprogramowaniasieci bezprzewodowe i mobilneaplikacje mobilneAnalityka danychzarządzanie projektem.... [-]
Australia Saint Albans Werribee
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Victoria University

Zostań liderem w zakresie zmian społecznych, praw człowieka i zrównoważonego rozwoju na poziomie globalnym lub lokalnym, wraz z Master of International Community Developm ... [+]

Przegląd

Zostań liderem w zakresie zmian społecznych, praw człowieka i zrównoważonego rozwoju na poziomie globalnym lub lokalnym, wraz z Master of International Community Development.

Ten wyjątkowy, popularny program oferuje spersonalizowaną edukację. Obejmuje praktyczną naukę na miejscu i głębokie zaangażowanie ze społecznościami i ekspertami w tej dziedzinie. Idealne połączenie nauki i praktycznego doświadczenia sprawi, że będziesz gotowy do kariery.

Kluczowe obszary badań obejmują:

krytyczna świadomość i etyka rozwojuprojektowanie i zarządzanie projektem społecznościowymbadania i ocena uczestniczącaglobalizacja i ruchy społeczneprzywództwo w rozwoju społecznościwpływ Trumpa i Brexitu na zarządzanie organizacjami międzynarodowymirozwiązywanie konfliktów i budowanie pokoju.... [-]
Australia Saint Albans
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku