MASTERSTUDIES.PL

Magister Brisbane - Szukaj studiów magisterskich w Brisbane tutaj

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Mistrz, który trwa od jednego do dwóch lat nauki, aby otrzymać mogą pomóc uczniom doskonalić swoje umiejętności zawodowe i zdobyć wiedzę w wybranej dziedzinie. Ta poprawa umiejętności i wiedzy może prowadzić do wysoko wykwalifikowanej kariery z możliwości awansu.

 

Australia edukacja leży głównie w gestii rządu. Rząd w pełni finansuje wykształcenie wyższe publicznego podczas częściowo finansuje prywatną wykształcenie wyższe.Australia jest krajem angielsko-spoken, większość studentów z krajów, w których angielski jest pierwszym językiem często kocha studiowania w tym kraju

Brisbane posiada multi-campus szkół wyższych wśród nich najlepszych z nich w Australii ocenianych jak University of Queensland, Griffith University i Queensland University of Technology. Ta popularna miejscowość jest idealnym miejscem do nauki.

Magister Brisbane. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Brisbane. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Master of Creative Advertising (Advanced)

Torrens University Australia
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Australia Sydney Leura Fitzroy Melbourne Brisbane Adelaide Nowa Zelandia Auckland + 8 więcej

Master of International Hotel Management

Torrens University Australia
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Australia Sydney Leura Fitzroy Melbourne Brisbane Adelaide Nowa Zelandia Auckland + 7 więcej

Master of Professional Accounting (zaawansowane)

Torrens University Australia
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Australia Sydney Melbourne Brisbane Adelaide + 4 więcej

Master of Global Project Management (Advanced)

Torrens University Australia
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Australia Sydney Melbourne Brisbane Adelaide + 5 więcej

Usprawnij i pogłębiej zrozumienie wszystkich procesów związanych z zarządzaniem projektem. Master of Global Project Management i Master of Global Project Management (Advanced) kursy pomogą Ci zdobyć umiejętności niezbędne do zarządzania złożonymi projektami od początku do końca, na czas i budżetu.

Magister Lingwistyki Stosowanej

The University of Queensland
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Styczeń 2020 Australia Saint Lucia Brisbane Gatton + 2 więcej

Ten program jest oferowane w odpowiedzi na zapotrzebowanie na 2-letni program Masters od studentów, którzy ukończyli studia MA poziomie i chcą podjąć pracy doktorskiej przed przejściem do stopnia badań wyższa.

Magister prawa międzynarodowego

The University of Queensland
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 18 miesiące Styczeń 2020 Australia Saint Lucia Brisbane Gatton + 2 więcej

Program ten przeznaczony jest zarówno dla prawników i nie-prawników, którzy chcą skupić swoje studia w zakresie prawa międzynarodowego. W coraz bardziej umiędzynarodowionego świata, prawo międzynarodowe kształtuje prawie wszystkie formy interakcji międzynarodowej, począwszy od biznesu, handlu, dyplomacji oraz w wojnie.

Magister w nauce danych

The University of Queensland
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Styczeń 2020 Australia Saint Lucia Brisbane Gatton + 2 więcej

Program Data Science na University of Queensland będzie pierwszym w Australii zaoferować wysoki poziom informatyki, statystyki, matematyki i wiedzy biznesowej stosowanych w przemyśle, administracji, środowisk społecznych i naukowych oraz zrównoważone z zasadniczych cech istotnych dla nauki danych zawierających etyczne wykorzystanie danych, ustaleniach prawnych dla nauki danych, komunikacji biznesowej, doświadczenia praktyczne z odpowiednimi dużych narzędzi i technologii, danych i twórczego myślenia i destrukcyjne stosowanych do złożonych problemów.

Master of Professional Engineering

Queensland University of Technology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Luty 2020 Australia Brisbane

Nasz Master of Professional Engineering zwiększa wiedzę, praktykę i umiejętności zawodowe inżynierów w poszczególnych dziedzinach dyscypliny na poziomie zaawansowanym.

Master of Information Technology

Queensland University of Technology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Luty 2020 Australia Brisbane

Jeśli posiadasz tytuł licencjata w dziedzinie innej niż IT i jesteś zainteresowany rozwojem specjalistycznej wiedzy i umiejętności, aby odnieść sukces na wyższych stanowiskach związanych z IT, to ten kurs może być dla ciebie.

Master of Data Analytics

Queensland University of Technology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Luty 2020 Australia Brisbane

Rozwijaj umiejętności analizy danych, które w przyszłości skoncentrują Twoją karierę na stopniu, który zmieni dane w wgląd i inteligencję.

Master of Business Process Management

Queensland University of Technology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1.5 lat(a) Luty 2020 Australia Brisbane

Zarządzanie procesami biznesowymi (BPM) to zestaw ustrukturyzowanych metod i technologii zwiększających wydajność operacyjną organizacji. Najnowsze badania pokazują, że BPM stał się głównym priorytetem we wszystkich branżach, a profesjonaliści, którzy potrafią łączyć umiejętności menedżerskie i informatyczne w celu zwiększenia wydajności procesów, są bardzo poszukiwani.

Master of Business

Queensland University of Technology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1.5 - 2 lat(a) Luty 2020 Australia Brisbane

Stopień podyplomowego biznesu QUT jest jednym z najlepszych sposobów na szybkie przeniesienie kariery na szczyt