MASTERSTUDIES.PL

Magister Liverpool - Szukaj studiów magisterskich w Liverpool tutaj

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

Zarabianie zaawansowanego poziomu, takich jak Master oferuje możliwość zwiększenia swoje umiejętności i być może zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie w tym samym czasie. Programy magisterskie mogą być oferowane w trybie online lub w niepełnym wymiarze godzin, więc uczniowie mogą kontynuować naukę w sposób, który jest dla nich wygodne.

 

Australia to kraj i wyspa kontynentu na półkuli południowej, w SW Pacyfiku, państwa członkowskiego Wspólnoty.

Magister Liverpool. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Liverpool. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Magister informatyki

University of Wollongong
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 lat(a) Marzec 2020 Australia Liverpool + 1 więcej

Master of Computer Science dostarczy Ci umiejętności i umiejętności rozwiązywania złożonych problemów w świecie rzeczywistym, integrując metody informatyki ze skutecznymi strategiami zarządzania oraz opracowując i wdrażając aplikacje komputerowe. Podczas tego stopnia będziesz w stanie wprowadzić teorię w życie za pomocą indywidualnego projektu zwieńczenia.

Magister pracy socjalnej (kwalifikacje)

University of Wollongong
Ośrodek kształcenia Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 lat(a) Marzec 2020 Australia Wollongong Liverpool + 3 więcej

Mistrzowie Pracy Społecznej UOW (Kwalifikacje) zapewnią ci wiedzę i umiejętności, aby wnieść istotny wkład w poprawę ludzi i społeczności. Opierasz się na wcześniejszych badaniach nad jednostką i społeczeństwem oraz dalej rozwijasz swoje zainteresowanie sprawiedliwością społeczną i prawami człowieka, aby zdobyć kwalifikacje do pracy socjalnej akredytowanej zawodowo. Absolwenci UOW Social Work wchodzą na rynek pracy z praktycznym doświadczeniem zdobytym dzięki nadzorowanym praktykom zawodowym. Twój stopień UOW sprawi, że będziesz gotowy do promowania zmian społecznych i rozwoju oraz pomoże ci zmienić życie osób, rodzin i społeczności marginalizowanych i znajdujących się w niekorzystnej sytuacji.