MASTERSTUDIES.PL

Magister Cooranbong - Szukaj studiów magisterskich w Cooranbong tutaj

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Po uzyskaniu stopnia licencjata, wielu studentów zdecydować, aby zwiększyć swoje doświadczenie i edukację poprzez realizację Master. Mistrz może potrwać około dwóch lat, aby zarobić, a są programy oferowane w wielu różnych dziedzinach, tak aby uczniowie mogą znaleźć nacisk, który pracuje dla nich i dla ich celów.

 

Australia to kraj i wyspa kontynentu na półkuli południowej, w SW Pacyfiku, państwa członkowskiego Wspólnoty.

Magister Cooranbong. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Cooranbong. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Magister filozofii

Avondale College of Higher Education
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Australia Cooranbong Wahroonga + 2 więcej

Master of Philosophy (MPhil) jest kompletne, samodzielne stopnia, że ​​jest międzynarodowo uznanych mistrzów (wg badań) stopnia. Jest on przeznaczony dla studentów do rozwijania zaawansowanych umiejętności w zakresie prowadzenia niezależnych badań i trwały.

Magister w edukacji

Avondale College of Higher Education
Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Australia Cooranbong Wahroonga + 2 więcej

Master of Education kursu (MED) jest przeznaczony dla nauczycieli i dyrektorów szkół, które chcą prowadzić studia podyplomowe w dziedzinie edukacji. Szczególną uwagę poświęca się roli chrześcijańskiego nauczyciela / administrator w zwiększaniu rozwoju moralnego i wiara w kontekście edukacji chrześcijańskiej.

Magister przywództwa i zarządzania

Avondale College of Higher Education
Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 18 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Australia Cooranbong Wahroonga + 2 więcej

Wyzwanie przywództwa i zarządzania w różnych typach organizacji stała się bardziej wymagająca i skomplikowana. Dostosowanie się do szybko zmieniających się środowisk biznesowych wymaga bardziej wyrafinowany zestaw umiejętności i zdolności z liderów i menedżerów.