MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Audyt w Hiszpania. Szukaj studiów magisterskich w Hiszpania tutaj!

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Obszar akademickie badania odnosi się do analizy dokumentów finansowych organizacji. Niektóre wspólne kursy mogą obejmować inspekcję publiczne, prawo, finanse i rachunkowość, proces audytu i ekonomię sektora publicznego.

Hiszpania (hiszp. España) jest zróżnicowany kraj dzieląc Półwysep Iberyjski z Portugalią, na zachodnim krańcu Morza Śródziemnego. Hiszpania jest uważana za kraj egzotyczny w Europie ze względu na przyjazną mieszkańcom i stylu życia zrelaksowany. Normalny czas na University kursów w Hiszpanii wynosi 4 lata, z wyjątkiem medycyny i stopnie podwójnych, które są 6. Madryt i Barcelona są dobrze znane miast na całym świecie ze swojej kuchni, nocnych klubów i słynnego folkloru i festyny.

Studia magisterskie Audyt w Hiszpania. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Audyt w Hiszpania.

7 Wyniki z Audyt, Hiszpania Filter

Magister kontroli sprawozdań finansowych i zaawansowanej rachunkowości

ICADE Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 10 miesiące Październik 2020 Hiszpania Madryt

Oficjalna praca magisterska w zakresie kontroli sprawozdań finansowych i zaawansowanej rachunkowości jest oferowana przez ICADE Business School na Comillas Pontifical University. Jego głównym celem jest zapewnienie specjalistycznego szkolenia zawodowego w zakresie audytu i rachunkowości.

Oficjalna master - lepsze rachunkowości i audytu

Universidad Autónoma de Barcelona
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Barcelona

magistra w dziedzinie rachunkowości i rewizji finansowej Higher jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na specjalistów z specjalistycznego szkolenia w zakresie księgowości, rachunkowości relacja-biznesu podatkowego i audytu. Dlatego tytuł ten jest przeznaczony dla osób, które chcą skupić swoją karierę zawodową w dziedzinie rachunkowości przedsiębiorstw i / lub rewizji finansowej. W szczególności jest on skierowany do absolwentów w administracji biznesu i zarządzania, rachunkowości i finansów, ekonomii i wykwalifikowanych specjalistów, którzy obecnie rozwijają swoją działalność w dziedzinie rachunkowości i / lub rewizji finansowej.

Stopień magistra w dziedzinie badania sprawozdań finansowych oraz zaawansowanej rachunkowości (muaccs)

Universidad Pontificia Comillas
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Madryt + 1 więcej

Oficjalna Master w sprawozdaniu finansowym Rewizji i Advanced Accounting jest oferowany przez ICADE Business School na Uniwersytecie Comillas Papieskiego. Jego głównym celem jest zapewnienie specjalistycznego szkolenia zawodowe w zakresie audytu i księgowości. Jest to połączone Master, trwający jeden rok, jeśli są przyjmowane w pełnym wymiarze godzin lub dwa lata, jeśli są przyjmowane w niepełnym wymiarze godzin.

Magister konsultingu i audytu systemów jakości i doskonałości

IMF Business School
Online Zaoczne 12 miesiące Otwarta rekrutacja Hiszpania Madryt

Dzięki naszemu Mistrzowi Zarządzania Całkowitą Jakośćą i Doskonałością IMF możesz uczestniczyć, z działu jakości, jako konsultant lub z innych działów operacyjnych i funkcjonalnych, we wdrażaniu i zarządzaniu systemami ISO 9001 lub EFQM. Będziesz także uprawniony do pełnienia funkcji audytora i uczestniczenia w opracowywaniu i utrzymywaniu Systemu Dokumentacji Jakości, a na zakończenie kursu uzyskasz trzy stopnie: Uniwersytet Nebrija, BSW IMF i oficjalny dyplom akredytacyjny EFQM Basic Evaluator.

International Master in Audit and Management Management

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)
Online Zaoczne 6 - 24 miesiące Otwarta rekrutacja Hiszpania Barcelona

International Master in Audit and Business Management (MIAGE) grupuje podstawową wiedzę z zakresu zarządzania przedsiębiorstwami, rachunkowości, analizy sprawozdań finansowych i audytu profesjonalistów XXI wieku.

Magister zarządzania środowiskiem i audytów

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)
Online Zaoczne 6 miesiące Wrzesień 2020 Hiszpania Barcelona

Magister zarządzania środowiskowego i audytów łączy obszary innowacji i zarządzania wiedzą, aby kompleksowo przeszkolić specjalistę w zakresie zarządzania środowiskowego i audytów, z wielką wartością dodaną w stosunku do podobnych doświadczeń

Stopień magistra w dziedzinie rachunkowości i audytu

Universidade da Coruña
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Wrzesień 2020 Hiszpania Coruña

Stopień tego pana będzie osiągnąć niezbędne szkolenie w celu wykonywania działalności zawodowej lub samozatrudnienia w dziedzinie rachunkowości i rachunku Rewizyjnej.