MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Audyt w Francja. Szukaj studiów magisterskich w Francja tutaj!

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Obszar akademickie badania odnosi się do analizy dokumentów finansowych organizacji. Niektóre wspólne kursy mogą obejmować inspekcję publiczne, prawo, finanse i rachunkowość, proces audytu i ekonomię sektora publicznego.

Francja, oficjalnie Republika Francuska jest unitarnym semi-republiką prezydencką się głównie w Europie Zachodniej, z kilku regionów zamorskich i terytoriów.

Studia magisterskie Audyt w Francja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Audyt w Francja.

2 Wyniki z Audyt, Francja Filter

Master Audit i Corporate Finance

ESDES Lyon Business School
Studia menedżerskie 01 September 2020 W pełnym wymiarze godzin Francuski Stacjonarne

Stopień magistra w zakresie audytu i finansów korporacyjnych, specjalizujący się w finansach przedsiębiorstw: od księgowości, audytu, księgowości ...

Czytaj więcej

Specjalistyczny magister audytu i doradztwa

ESCP Europe Business School
Studia menedżerskie Wrzesień 2020 W pełnym wymiarze godzin Język angielski Francuski Stacjonarne

ESCP Europe Masters to zorientowane na profesjonalistów programy w określonych obszarach zarządzania przeznaczone dla podyplomowych z jasnym celem zawodowym i prowadzące do sp ...

Czytaj więcej