Filter
Studia magisterskie
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Audio Engineering. Znajdź studia magisterskie na kierunku Audio Engineering

Tytuł magistra jest często postrzegany jako pośrednik między studiami pierwszego stopnia a celami doktoranckimi lub zawodowymi. Te zaawansowane programy różnią się znacznie pod względem treści i charakteru, ponieważ są dostępne w wielu różnych dyscyplinach.

Czym jest Master in Audio Engineering? Inżynieria dźwięku jest najlepiej rozumiana jako nauka o budowaniu struktur generujących lub współdziałających z dźwiękiem. Programy należące do tej kategorii mogą mieć wiele nazw, w zależności od ich specyfiki. MM w dziedzinie technologii muzycznej, magister inżynierii dźwięku i magister technologii audio mogą wymagać podobnych osiągnięć od studentów. Jednak niektóre programy koncentrują się na biznesie lub praktycznych elementach tej dziedziny, badając takie tematy, jak innowacje dźwiękowe lub inżynierskie występy na żywo, podczas gdy inne ograniczają swoje dochodzenia w dużej mierze do tematów akademickich lub teoretycznych, takich jak projektowanie instrumentów i teoria sygnałów. Uczniowie będą dobrze służyć do pełnego zbadania podstawy programowej każdego potencjalnego programu przed złożeniem wniosku.

Znajomość inżynierii dźwięku może umożliwić uczniom zbudowanie własnych instrumentów i stworzenie unikalnej muzyki. Praktyczne umiejętności edytorskie i manipulacyjne mogą również pomóc w ulepszaniu muzyki innych osób. Nabycie tytułu magistra może również otworzyć możliwości studiów doktoranckich.

Ze względu na fakt, że istnieją znaczne różnice między przedmiotami różnych programów, czesne zazwyczaj się zmienia. Przyszli studenci powinni sprawdzić w instytucji lub zbadać materiały promocyjne i edukacyjne online, aby uzyskać dokładną liczbę.

Jedną z potencjalnych ścieżek kariery dla absolwentów takiego programu jest pozostawanie w środowisku akademickim. Studia doktoranckie w inżynierii często stawiają tytuł magistra w pokrewnej dziedzinie jako warunek wstępny. W pracy zawodowej absolwenci mogą produkować muzykę, uruchamiając sprzęt dźwiękowy podczas występu na żywo lub edytując gotowe cięcia po nagraniu. Ci, którzy posiadają tytuł magistra w tej dziedzinie, z dodatkiem certyfikatu nauczyciela uznanego przez władze lokalne, mogą również znaleźć pracę jako pedagog.

Na całym świecie istnieją renomowane instytucje inżynierii dźwięku. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Other options within this field of study:

1 Results in Audio Engineering

Syracuse University - S.I. Newhouse School of Public Communications

Program dla absolwentów sztuki audio ma na celu zapewnienie niezbędnej kombinacji praktycznego szkolenia i studiów teoretycznych, aby przygotować się do kariery w czterec ... [+]

Studia magisterskie Audio Engineering .

Może podoba ci się twój major jako undergrad, ale twoje doświadczenie w komitecie koncertowym lub w radio kampusu było tym, co kazało ci wychodzić z łóżka każdego dnia. Może jest dla ciebie kariera w branży muzycznej, w studiu nagraniowym, w studiu telewizyjnym lub w radiu. Weź pod uwagę program studiów magisterskich z zakresu sztuk audio na Uniwersytecie Syracuse . Z jedną nogą w Newhouse School, a drugą w College of Visual and Performing Arts , audio Arts to 14-miesięczny mistrzowski poziom eksploracji świata audio i biznesu muzycznego.

Na czym koncentruje się program?

Program dla absolwentów sztuki audio ma na celu zapewnienie niezbędnej kombinacji praktycznego szkolenia i studiów teoretycznych, aby przygotować się do kariery w czterech ekscytujących dziedzinach. Podczas realizacji tego 36-kredytowego programu nauczania możesz skupić się na:... [-]

Stany Zjednoczone Syracuse
July 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku