W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie na kierunku Atmospheric Sciences w Hongkong

Znajdź W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie na kierunku Atmospheric Sciences w Hongkong

Atmospheric Sciences

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Hong Kong, znalazł się na południowym wybrzeżu Chin, kraj ten jest jednym z dwóch specjalnych regionów administracyjnych w Republice Chin. Hong Kong 's szkolnictwa wyższego znajduje się w strukturze Anglii, jak również systemów międzynarodowych. Jest on zarządzany przez kraj 's Bureau.

Hong Kong jest jednym z najbardziej zaludnionych miast na świecie, z populacją ponad 7.000.000. Słynący z legendarnym panoramę, która określa miasto, ma rozległy naturalny port i jest w rankingu światowego miasta najbardziej pionowej. Ma ona kilka wiarygodnych instytucji.

W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie na kierunku Atmospheric Sciences w %Hongkong. Uzyskaj wszystkie informacje o W niepełnym wymiarze czasu studiach na kierunku Atmospheric Sciences w Hongkong.

Czytaj więcej

MPhil W Nauce środowiska Atmosferycznego

The Hong Kong University of Science and Technology
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 2 lat September 2018 Hongkong

Program ma na celu przeszkolenie MPhil podyplomowe studentów do prowadzenia niezależnych badań naukowych w Atmosfery Environmental Science. są wymagane przedłożenie i udane obrony tezy oparte na oryginalnych badań. [+]

Środowisko zostało degradujące w alarmującym tempie, głównie z powodu niezrównoważonego rozwoju i niezrównoważonego wykorzystywania zasobów naturalnych. Chociaż ochrona środowiska znacznie się rozwinęła w ciągu ostatnich kilku dekad, problemy środowiskowe zostały ewoluuje zarówno pod względem charakteru i skali. Sposoby rozwiązywania wielu problemów środowiskowych pozostają kontrowersyjne.

Test MPhil Program ma na celu przeszkolenie doktorantów do prowadzenia niezależnych badań naukowych w Atmospheric Science Environmental, są wymagane przedłożenie i udane obrony tezy oparte na oryginalnych badań.

Badania Foci

Środowiska Programy nauki mają trzy główne tematy badawcze w następujący sposób:... [-]