Magister Atmospheric Sciences w Hongkong - Studia magisterskie

Studia magisterskie Atmospheric Sciences w Hongkong. Szukaj studiów magisterskich w Hongkong tutaj!

Atmospheric Sciences

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Hong Kong jest jednym z dwóch Specjalnych Regionów Administracyjnych Ludu 's Republic of China, drugim jest Macau.

Studia magisterskie Atmospheric Sciences w Hongkong. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Atmospheric Sciences w Hongkong.

Czytaj więcej

MPhil In Atmospheric Environmental Science

The Hong Kong University of Science and Technology
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 4 lat September 2018 Hongkong Hong Kong + 1 więcej

Program MPhil ma na celu szkolenie studentów podyplomowych do prowadzenia niezależnych badań w dziedzinie atmosferycznej nauki o środowisku. Wymagane jest złożenie i udana obrona pracy na podstawie oryginalnych badań. [+]

Środowisko ulega degradacji w alarmującym tempie, głównie ze względu na niezrównoważony rozwój i niezrównoważone wykorzystanie zasobów naturalnych. Chociaż ochrona środowiska rozwinęła się znacznie w ciągu ostatnich kilku dekad, problemy środowiskowe ewoluowały zarówno pod względem natury, jak i skali. Metody rozwiązywania wielu problemów środowiskowych pozostają kontrowersyjne.

Program MPhil ma na celu szkolenie studentów podyplomowych do prowadzenia niezależnych badań w dziedzinie atmosferycznej nauki o środowisku . Wymagane jest złożenie i udana obrona pracy na podstawie oryginalnych badań.

Research Foci

Programy dotyczące nauki o środowisku mają trzy główne tematy badawcze w następujący sposób:... [-]