Magister Atmospheric Sciences w Azji - Studia magisterskie

Studia magisterskie Atmospheric Sciences w Azji. Szukaj studiów magisterskich w Azji tutaj!

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Asia jest świat 's największych i najbardziej zaludnionym kontynencie, znajduje się głównie na półkuli wschodniej i północnej. Zajmuje 8,7% Ziemia 's całkowitej powierzchni i składa się z 30% powierzchni terenu.

Studia magisterskie Atmospheric Sciences w Azji. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Atmospheric Sciences w Azji.

Czytaj więcej

MPhil W Nauce środowiska Atmosferycznego

The Hong Kong University of Science and Technology
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 lat September 2018 Hongkong

Program ma na celu przeszkolenie MPhil podyplomowe studentów do prowadzenia niezależnych badań naukowych w Atmosfery Environmental Science. są wymagane przedłożenie i udane obrony tezy oparte na oryginalnych badań. [+]

Środowisko zostało degradujące w alarmującym tempie, głównie z powodu niezrównoważonego rozwoju i niezrównoważonego wykorzystywania zasobów naturalnych. Chociaż ochrona środowiska znacznie się rozwinęła w ciągu ostatnich kilku dekad, problemy środowiskowe zostały ewoluuje zarówno pod względem charakteru i skali. Sposoby rozwiązywania wielu problemów środowiskowych pozostają kontrowersyjne.

Test MPhil Program ma na celu przeszkolenie doktorantów do prowadzenia niezależnych badań naukowych w Atmospheric Science Environmental, są wymagane przedłożenie i udane obrony tezy oparte na oryginalnych badań.

Badania Foci

Środowiska Programy nauki mają trzy główne tematy badawcze w następujący sposób:... [-]