Magister Atmospheric Sciences w Azji - Studia magisterskie

Studia magisterskie Atmospheric Sciences w Azji. Szukaj studiów magisterskich w Azji tutaj!

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Asia jest świat 's największych i najbardziej zaludnionym kontynencie, znajduje się głównie na półkuli wschodniej i północnej. Zajmuje 8,7% Ziemia 's całkowitej powierzchni i składa się z 30% powierzchni terenu.

Studia magisterskie Atmospheric Sciences w Azji. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Atmospheric Sciences w Azji.

Czytaj więcej

MPhil In Atmospheric Environmental Science

The Hong Kong University of Science and Technology
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 4 lat September 2018 Hongkong Hong Kong + 1 więcej

Program MPhil ma na celu szkolenie studentów podyplomowych do prowadzenia niezależnych badań w dziedzinie atmosferycznej nauki o środowisku. Wymagane jest złożenie i udana obrona pracy na podstawie oryginalnych badań. [+]

Środowisko ulega degradacji w alarmującym tempie, głównie ze względu na niezrównoważony rozwój i niezrównoważone wykorzystanie zasobów naturalnych. Chociaż ochrona środowiska rozwinęła się znacznie w ciągu ostatnich kilku dekad, problemy środowiskowe ewoluowały zarówno pod względem natury, jak i skali. Metody rozwiązywania wielu problemów środowiskowych pozostają kontrowersyjne.

Program MPhil ma na celu szkolenie studentów podyplomowych do prowadzenia niezależnych badań w dziedzinie atmosferycznej nauki o środowisku . Wymagane jest złożenie i udana obrona pracy na podstawie oryginalnych badań.

Research Foci

Programy dotyczące nauki o środowisku mają trzy główne tematy badawcze w następujący sposób:... [-]