Magister Astronomia w Australia - Studia magisterskie

Studia magisterskie Astronomia w Australia. Szukaj studiów magisterskich w Australia tutaj!

Astronomia

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Mistrz Astronomii uczy podstawowych pojęć współczesnej astronomii. Jest stosowana do badania planetoid, komet, planet międzygwiezdnej i-galaktycznej materii, kwazary, powstawania gwiazd, mgławice, gwiazdy we wszystkich etapach ich ewolucji, białych karłów, gwiazd neutronowych, ewolucji chemicznej i fizycznej galaktyk itp.

Australia to kraj i wyspa kontynentu na półkuli południowej, w SW Pacyfiku, państwa członkowskiego Wspólnoty.

Studia magisterskie Astronomia w Australia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Astronomia w Australia.

Czytaj więcej

Magister astronomii i astrofizyki (Zaawansowane) (MAA)

The Australian National University | Science
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat January 2019 Australia Canberra

Doktorantów w astronomii i astrofizyki na ANU otrzymują innowacyjne wykształcenie. Będziesz miał dostęp do największego australijskiego obserwatorium optyczne oraz zaawansowanemu Instrumentation and Technology Centre, która projektuje, buduje i testów światowego lidera oprzyrządowaniu do astronomii i astronautyki. [+]

Stopień podyplomowe dwóch lat oferowane przez ANU Kolegium Nauk fizycznych i matematycznych

Doktorantów w astronomii i astrofizyki na ANU otrzymują innowacyjne wykształcenie. Będziesz miał dostęp do największego australijskiego obserwatorium optyczne oraz zaawansowanemu Instrumentation and Technology Centre, która projektuje, buduje i testów światowego lidera oprzyrządowaniu do astronomii i astronautyki.

Jako doktorant, będzie opierać się na naszym Górze Stromlo obserwatorium, gdzie nasi pracownicy i studenci wniosło istotny wkład do astronomii, odwzorowanie struktury i powstawanie Drogi Mlecznej, odkrywanie planet orbitujących wokół innych gwiazd, odkrywając przyspieszenie ekspansji wszechświat. Nasi pracownicy to laureaci nagrody australijskiego premiera Nauki i Nagrodą Nobla.... [-]