Filter
Studia magisterskie
Jamajka Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź najlepsze studia Art Education Jamajka tutaj!

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Ci, którzy szukają dyplomu z edukacji artystycznej, wyruszają w podróż, która jest zarówno oszałamiająca wizualnie, jak i stymulująca umysłowo. Taki stopień dotyka historii i środków, dzięki którym powstają i analizowane są wielkie dzieła artystyczne.

Jamajka to wyspiarskie państwo położone na Morzu Karaibskim, obejmujący trzecią co do wielkości wyspa Wielkich Antyli.

Art Education w Jamajka. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Art Education w Jamajka. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej
Other options within this field of study:

1 Results in Art Education, Jamajka

Edna Manley College of the Visual and Performing Arts

Program Edukacja Sztuka wyposaża uczniów w umiejętności krytycznego myślenia, wiedzy technicznej i zdolności do przekazywania wiedzy na temat sztuk wizualnych w formalnym ... [+]

Mistrz Edukacji Artystycznej

Program Edukacja Sztuka wyposaża uczniów w umiejętności krytycznego myślenia, wiedzy technicznej i zdolności do przekazywania wiedzy na temat sztuk wizualnych w formalnym środowisku edukacyjnym. Studenci mają zostać włączone środki zmian w lokalnych i międzynarodowych systemów kształcenia i są kwestionowane i obsługiwane excel w niezwykle wymagającym i bardzo satysfakcjonującej kariery zawodowej jako nauczyciel. Kierunków sztuki Edukacja na kursy w zakresie obszarów studyjnych. Celem ich programu jest na studiach zawodowych, z naciskiem na produkcję zaangażowanych pedagogów.

* MA w Edukacji Artystycznej w połączeniu z Ohio State University (OSU)... [-]

Jamajka Kingston
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku